Sınav senesi PC alınır mı?

RDR 2, Spider-Man, Uncharted, Batman Arkham Knight, AC Odsyses-Origins-Sydnicate-Valhalla, F1 23, FC 24, Hogwarts Legacy, Horizon Zero Dawn, Mafia 3, Mafia definitive edition.

Arkadaşım aynı konular mı bunlar, aynı olsa moderatör onaylamazdı.
Bunları asıl sınav döneminde oynamaman lazım, sen bildiğin "sınava 6 ayım kaldı tüm çalışmalarımı nasıl çöp ederim?" diye konu açmışsın.

EA, sözel ve dil. Hepsine çalışıyorum dil hariç. Çünkü İngilizcem bayağı iyi. Geçen yıl girmemiştim dile bu yıl dile de gireceğim.
Asıl dil bölümünde yoğun çalışma lazım, çünkü dili bilen gidiyor oraya zaten. Rekabet TYT tarafında oluyor.

Arkadaşlar sınav senesindeyim, mezunum. Aşırı oyun oynama isteğim var sizce bu yıl PC alınır mı?

Bro geçen sene bende öyleydim ben 12 ydim ve RTX3050 Ti'lı bir PC aldım 1.donem sadece 3 saat uyuyordum geri kalan saatlerde ders çalışıyordum 2.donem PC alındı yine 3 saat uyudum ama Full PC oynadım yani aynı hatayı yapma bence ya da yap rakip elenmiş olur hshshshs.

Bro geçen sene bende öyleydim ben 12 ydim ve RTX3050 Ti'lı bir PC aldım 1.donem sadece 3 saat uyuyordum geri kalan saatlerde ders çalışıyordum 2.donem PC alındı yine 3 saat uyudum ama Full PC oynadım yani aynı hatayı yapma bence ya da yap rakip elenmiş olur hshshshs.

Sıralama 1 yükseldi😅.

Dostum senin bu dönemde oyunu düşünmen gerekiyor. Aksine, sınava öyle hırslı bir şekilde çalış ki, Sınav bittikten sonra için rahat bir şekilde oyununu oynarsın. Onun dışında saydigin oyunlar bu dönemde oynanmaması gereken oyunlar. Hikayeli oyun. Ama günde 1 tane olmak üzere rekabetçi bir oyunun bir maçına girip oynaman tatmin edecekse, onu yapabilirsin

Arkadaşlar sınava çalışmayı bıraktığımı söylemiştim konuda. O yüzden PC alacağım. Ama tavsiyem sınav seneniz ise oyunlardan uzak durun çok vakit alıyor. Hikayeli oyun olsa bile bir saat girer çıkarım olayı olmuyor çünkü çok saran oyunlar var aynı film gibi hissettiriyor. Üst üste oynayıp bitirmek istiyor insan. En kötü ihtimal çerezlik birkaç oyun oynayabilirsiniz. Zaten okula, dershaneye gidiyorsanız hiç vaktiniz yoktur diye düşünüyorum. PC alma konusuna gelirsek birikmiş paranız varsa bence kesinlikle alın ama oyun kurmayın. Çünkü PC fiyatlarI artıyor. Zaten paranız yoksa haziran ayını bekleyebilirsiniz.

Arkadaşlar sınav senesindeyim, mezunum. Aşırı oyun oynama isteğim var sizce bu yıl PC alınır mı?
Aynı istek bendede vardı aldım bilgisayarı bırak oynamayı yanından geçmiyorum duruyor belki oynarım diye bi zamandan sonra oyunda kurtarmıyor seni knk hiç arkadaşın yoksa yazıl fitnessa veya başka bir sporla ilgilen basketbol olabilir, futbol olabilir, emin ol daha hızlı ve eğlenceli geçer.

Kral benim de sınav senem evde PC var maşşallah ı var fakat fazla oyun oynamam gerek ama bana gülerek bakıyor gibi sadece hafta sonu oynuyorum ama diğer günlerde canım sıkılıyor mal mal bakisiyorum bazen benim düşüncem 6ay uzun bir sure ama az daha dayan sonra rahat rahat muradına erersin.

Geri
Yukarı