Sınava kadar günde 12 saat çalışılır mı?

2 saat çok geliyorsa çalışmaya hevesiniz yoktur bir zahmet en az 2 saat olsun. 😃
Valla kişinin hedefi varsa enerjisi de oluyor motive de oluyor. Motive olmayı dışarıdan aramak yerine kişinin kendisinde olması lazım. Motivasyon videoları falan boş. Anlık gaza getirir sonraki gün kitaba bakmazsın bile. Rotasız gemi olur mu? Önce rotayı belirlemek lazım ve onun uğruna mücadele etmek lazım.

Ben sınava hazırlanırken en fazla 8-10 saat kadar çalışabiliyordum. Çoğu zaman 6 saatten sonra verim düşüyordu. Sen şimdi 8 saat çalışıyorsan 12 saat çalışmayı zorlayabilirsin. Eğer verim düşüyorsa 8 saat çalışmakta bence yeterli olabilir.

Netlerin kaç civarı?

Vallahi kişinin hedefi varsa enerjisi de oluyor motive de oluyor. Motive olmayı dışarıdan aramak yerine kişinin kendisinde olması lazım. Motivasyon videoları falan boş. Anlık gaza getirir sonraki gün kitaba bakmazsın bile. Rotasız gemi olur mu? Önce rotayı belirlemek lazım ve onun uğruna mücadele etmek lazım.

Siz 12 saat çalışabilecekseniz ne mutlu size bende ilk başta enerjim oluyor yapacağım diyorum 2 saat sonra sıkılmaya başlıyorum ama kolay soru çözerek tekrardan kendimi motive ediyorum 😀

Ben sınava hazırlanırken en fazla 8-10 saat kadar çalışabiliyordum. Çoğu zaman 6 saatten sonra verim düşüyordu. Sen şimdi 8 saat çalışıyorsan 12 saat çalışmayı zorlayabilirsin. Eğer verim düşüyorsa 8 saat çalışmakta bence yeterli olabilir.

Netlerin kaç civarı?
Hocam şu an istediğim gibi değil ama seri denemelere geçince artacağını düşünüyorum.

Hocam halihazırda 7-8 saat çalıştığınızı söylemişsiniz ve verim de aliyormussunuz bu yeterli bence. Konu dinlemek için de vakit harcadığınız için belki size soru çözme vakti olarak yetmiyor olabilir. Netleriniz ne durumda bilmiyorum ama iyiyse ve konularda baya ilerideyseniz zaten ileride konular bitince tamamen soru çözüyor olacaksınız neredeyse.

Siz kendinizi daha iyi bilirsiniz. 5 ay uzun bir süre, bikmayacaginizi ve verim alacaginizi düşünüyorsanız arttırabilirsiniz. İlk etapta 1 saat arttırmak ile başlayabilirsiniz mesela.

12 saat nedir kardeş? Kafayı mı yediniz?

E_t0Fq0XoAI-UOI.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı