Sınavda öğretmenim kopya çektiğimi düşünüyor

Hayır aynı değil yanlışlarım farklı baktığım sorularda 1 2 3 tane falan :D bir kamera kaydı gibi bir şeyle ispatlaması gerekmez mi? Ayrıca aldığım notta 100 değil 88. ondan önceki notum 82'ydi bana alamayacağımı söylüyor yani beni küçük düşürmek gibi bir şey.

Teşekkür ederim.
Haberin olsun bu tarz 2.sınavlar 1.sınavın aynısı oluyor. Uğraşıp yeni sıvav hazırlamıyorlar. :D kopya çektiysen belli oluyor zaten.

Aynısını yaşadım ve itiraf ettim. Sınavımda bir değişiklik yapamadı ama sözlüme düşük girdi. Hakkım helal değildir kendisine, sınıfın yarısı kopya çekti, onlar çekmedim dediği için benden yüksek ortalamaya sahip oldular.
inşallah banada aynısını yapar diğer derseleim onu ortalar zaten 4 saat

Kamera kaydı ıle falan desteklemesi gerek.

Buna mecbur değil. Konuyu idareye götürür, idare komisyon ile sınav kağıdında inceleme yapar. Sonunda sizin kopya çektiğinize karar verirlerse gerekli işlemi yaparlar. Fakat buna sizin itiraz hakkınız da var. Daha önceki sınavlarınız bu sınavdan çok kötü değilse itiraz edersiniz. Sen kopyayı çekmişsin hoca yakalayamamış. Sonradan kalkıp kopya çektin diye boş muhabbet yapması saçma.

Eğer ki sana kanıtlamazsa hocanı gerekli yerlere başvurup işin dahi etmeye çalışabilirsin
Nasıl bir öneri bu zaten haksız konumda olup üçkağıtçılık yapmaya çalışan bir liseli bir de yalan söyleyerek öğretmeni işinden mi etsin? Gerçekten hayrete düşürüyorsunuz insanı.

Sınavda iyi sayılabilecek bir not almıştım ama hocam kopya çektin diyerek bana tekrardan başka bir sınav yapacağını söyledi. (evet kopya çektim ama zaten vasat bir durumum yok çalıştıgım zaman gayet iyi notlar alıyorum ki bir önceki sınavımda bu nota yakındı ) kısacası bana tekrardan bir sınav yapması doğru mu? Yani doğru mu derken yapabilir mi buna izni var mı? Benim kopya çektiğimin ispatlanması gerekmez mi? Ama şöyle bir şey de var. Sınıfımdaki bazı arkadaşlarım kopya çektiğini şöyledi ve onlara sınav yapmıyorken bana yapacagını iddia ediyor. Yarın sınav olma ihtimalim var. Cevap verebilirseniz sevinirim. En azından kendi savunmamı ona göre yaparım. Yani evet kopya çektim ama kimseye yakalanmadım. Yakalansaydım sonuçlarına ben de katlanmayı bilirdim.

Tahminimce kanıtlaması gerekir ama eğer kopyadan şüpheleniyorsa tekrardan sınav yaptığına şükredin arkadaşında dediği gibi 0'da verebilirdi.

Normal şartlarda kopya çekerken yakalaması gerekir. Sonrasında bir şey yapamaz ama fazla inat etmeyin bence sözlünüze 0 alıp oturursunuz sonra:D

Sınavda iyi sayılabilecek bir not almıştım ama hocam kopya çektin diyerek bana tekrardan başka bir sınav yapacağını söyledi. (evet kopya çektim ama zaten vasat bir durumum yok çalıştıgım zaman gayet iyi notlar alıyorum ki bir önceki sınavımda bu nota yakındı ) kısacası bana tekrardan bir sınav yapması doğru mu? Yani doğru mu derken yapabilir mi buna izni var mı? Benim kopya çektiğimin ispatlanması gerekmez mi? Ama şöyle bir şey de var. Sınıfımdaki bazı arkadaşlarım kopya çektiğini şöyledi ve onlara sınav yapmıyorken bana yapacagını iddia ediyor. Yarın sınav olma ihtimalim var. Cevap verebilirseniz sevinirim. En azından kendi savunmamı ona göre yaparım. Yani evet kopya çektim ama kimseye yakalanmadım. Yakalansaydım sonuçlarına ben de katlanmayı bilirdim.

Bence zorlamayın derim 0 girerse çok sıkıntı yaşarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı