Sınavın yapılması hata mıydı?

Haklısınız hocam vakalar kesinlikle artacak ama sonuç olarak bizim de 1 tane sınav notumuzun olması gerekiyor. İyi de olsa kötü de olsa sınava girmemiz lazım.

Metrobüsle gidip geldim. Var ya üff yok böyle bir kalabalık. Okulların maksimum 2 hafta ömrü var. Sırf sınav için açtılar. Geri kapatırlar. Böyle ders bile işlenmez. Kimse ciddiyetinde değil. Herkes sınav bitince kaçtı gitti. (Ben de.)

Dur bakalım kaç kişinin dedesi entübe olcak. Kaç kişinin ocağına ateş düşcek 1-2 haftada göreceğiz. Akıllı devletimiz sağolsun varolsun öğrencileri iyi düşünüyor. Aşıya falan da ne gerek var canım başka ülkeler patır patır aşı getirtirken bizim acelemiz mi var biz Türk soyuyuz bize bişey olmaz Allah korur bizi.

7. sınıfım yarın sınava çağırdılar.Anneme sordum gideceksin dedi.Bende anladım kaçarı yok şuan midemi bozuyorum.Gerekirse karın ağrısıyla kıvranırım ama o kalabalığın içine girmem.Hiçbirşey olmaz diyenler izlesin çevresinin nasıl teker teker hastalandığını belki o zaman anlarlar...

7. sınıfım yarın sınava çağırdılar.Anneme sordum gideceksin dedi.Bende anladım kaçarı yok şuan midemi bozuyorum.Gerekirse karın ağrısıyla kıvranırım ama o kalabalığın içine girmem.Hiçbirşey olmaz diyenler izlesin çevresinin nasıl teker teker hastalandığını belki o zaman anlarlar...
Dostum mideni bozma lütfen, mecbur sınava gideceksin kimseye yaklaşmadan. Gitmez isen daha büyük problemler olur. Sen riski alıp cesur davranıp gitmelisin. Biliyorum korkuyor ve kaygılanıyorsun ama bunu yapmak zorundasın.

Dostum mideni bozma lütfen, mecbur sınava gideceksin kimseye yaklaşmadan. Gitmez isen daha büyük problemler olur. Sen riski alıp cesur davranıp gitmelisin. Biliyorum korkuyor ve kaygılanıyorsun ama bunu yapmak zorundasın.
Hocam midemi bozmak dediğim göstermelik hocaya mesaj atacağım telafi sınavı yapılacak tek olacağım hem kapma riskim azalır hem konsantrasyonum sınav esnasında yüksek olur.

Sınavların yapılması, normalleşme süreci, hepsi birer hata, turist kabul edilmesi bir hata, yurt dışından gelen vatandaşların, 14 gün karantinada tutulmadan ülke içine sokulması bir hata, sadece sinovac aşısının alınıp diğer aşıların yüklü bir miktarda alınmaması hata, daha çok hata sayardım da gerek yok.

.
Evet, bugün ben de herkes gibi sınava girdim. Yüz yüze eğitim görseydim çok yüksek alırdım. Felsefe ve İngilizce vardı. Lise ve ortaokulda İngilizcem aşırı iyiydi.
Aşırı zorlandım, 20-30 bekliyorum hepsinden. Bunları geçtim. Sınıfta sosyal mesafe var ama dışarıyı görmelisiniz. Herkes dağıldıktan sonra yan yana, kol kola. Otobüsler sıkış sıkış. Vakalarda ciddi artış olacağını düşünüyorum. Sizin çevrenizde durumlar nasıldı?
Herkes gibi mi ? Biz Kasım'da olmuştuk sinavlarımızi

Yeni konular

Geri
Yukarı