Sınavlar ertelenecek mi?

Xredstyle

Decipat
Katılım
4 Temmuz 2019
Mesajlar
1.302
Çözümler
3
Arkadaşlar bu sınavları yapacaklar Ziya Selçuk takmış anlaşılan, bilim kurulunun onca uyarısını bile dinlememiş, bakalım ne olacak.
 
Katılım
2 Eylül 2020
Mesajlar
926
Çözümler
1
Yer
148-3 to the 3 to the 6 to the 9
Haydi ilk dönemin sınavlarını yapın, sesimizi duyuramamamıza rağmen her türlü riski de kabulleniyorum. Çalıştım, gerekli hazırlıkları yaptım ve sınava hazırım. Ama bu kadar üzerimizde baskı varken, bazıları intihar ederken, neden daha ilk sınavları olamamışken ikinci dönem konusu açılıyor? Üzerimize yük bindirip yarıştırmak hoşlarına gidiyor sanırım. Her an her şey olabilir, ertelenmez deriz belki de ertelenir. Eğer onlar bir yola baş koymuşsa geri dönmezler. Paşa paşa sınavımızı oluruz, kötüyse kötü iyiyse iyi notu alır yerimize otururuz. Zaten yüz yüze eğitime geçmeyi planlıyorlar. 2 haftaya kalmaz onu da ertelerler. Vefat, hasta sayıları artıyor.
 

Reynxow

Picopat
Katılım
14 Ekim 2020
Mesajlar
674
Makaleler
6
Çözümler
2
Yer
İstanbul/Valhalla
Yapacaklarsa yapsınlar artık gına geldi. 10.sınıf öğrencisiyim, bir türlü sınav stresinden kurtulamadım. Ya kesin bir şekilde şu tarihte yapıyoruz, erteleme yok desinler ya da kesin bir şekilde sınav falan yapmıyoruz desinler. Büyük ihtimal 8 Mart'ta sınavlar başlıyor. 2-3 hafta sonra da 2.dönem sınavlarına başlamayı düşünüyorlarmış. Tabii sınava girecek hasta olmamış öğrenci bulabilirlerse... Şansa yaşıyoruz.
 

Yeni konular

Yukarı