Sınavlar ertelenecek mi?

Yer
wanna go roma
Haydi ilk dönemin sınavlarını yapın, sesimizi duyuramamamıza rağmen her türlü riski de kabulleniyorum. Çalıştım, gerekli hazırlıkları yaptım ve sınava hazırım. Ama bu kadar üzerimizde baskı varken, bazıları intihar ederken, neden daha ilk sınavları olamamışken ikinci dönem konusu açılıyor? Üzerimize yük bindirip yarıştırmak hoşlarına gidiyor sanırım. Her an her şey olabilir, ertelenmez deriz belki de ertelenir. Eğer onlar bir yola baş koymuşsa geri dönmezler. Paşa paşa sınavımızı oluruz, kötüyse kötü iyiyse iyi notu alır yerimize otururuz. Zaten yüz yüze eğitime geçmeyi planlıyorlar. 2 haftaya kalmaz onu da ertelerler. Vefat, hasta sayıları artıyor.

Pilot Bey24

Centipat
Makaleler
1
Yer
Mars
Ziya join the game mi yoksa left the game mi olacak göreceğiz.

Reynxow

Picopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul/Valhalla
Yapacaklarsa yapsınlar artık gına geldi. 10.sınıf öğrencisiyim, bir türlü sınav stresinden kurtulamadım. Ya kesin bir şekilde şu tarihte yapıyoruz, erteleme yok desinler ya da kesin bir şekilde sınav falan yapmıyoruz desinler. Büyük ihtimal 8 Mart'ta sınavlar başlıyor. 2-3 hafta sonra da 2.dönem sınavlarına başlamayı düşünüyorlarmış. Tabii sınava girecek hasta olmamış öğrenci bulabilirlerse... Şansa yaşıyoruz.

Yeni konular

Yukarı