Sınavlar iptal olmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eminim ki sınavlardan düşük alınca ağlayacaksın. Acıyorum sana, sizin gibilerin hayatında bir başarısı olmuyor. Böyle insanlarla dalga geçerek zaman geçiriyorsunuz ve eğlendiğinizi düşünüyorsunuz. İnsanlar hakkını ararken senin burada aptal aptal yorumlar yapman daha acınası.
Haha ortalamam 100 bence sen kendini düşün.

Emin olun kolay soru sorulmayacak.

Kesinlikle katılıyorum. Bazı hocaların ağzında. "işiniz ne bütün gün evdesiniz. Ders çalışın. Tek işiniz ders çalışmak vs." Türk eğitim sisteminin en büyük sorunlarından birisi hiç şüphesiz anlayışsız öğretmenler ve belirsizliklerle dolu süreç". Pazartesi günü toplum bilimleri kurulu toplanacakmış. Ben yatılı okuyorum pazar gününden gideceğim sınava. Pazartesi riskli deyip beni geri mi gönderecekler? O kadar insanla aynı pansiyonda kaldıktan sonra. Benzin olmuş kaç TL. Otobüsler hafta sonu çalışmıyor. Pansiyon hafta sonu açılıyor. Şahsi araç şart. Sınavları pazartesiden sonra başlatsalar olmuyor vs. vs.

Son düzenleme:
Bir yakını koronadan ölmüşler ne olacak peki? Onları düşünün bir de hani o korkuyla, stresle sınav?

Eminim ki sınavlardan düşük alınca ağlayacaksın. Acıyorum sana, sizin gibilerin hayatında bir başarısı olmuyor. Böyle insanlarla dalga geçerek zaman geçiriyorsunuz ve eğlendiğinizi düşünüyorsunuz. İnsanlar hakkını ararken senin burada aptal aptal yorumlar yapman daha acınası.
Geleceği gördüğünü düşünüyorsan mesihliğini falan ilan et. Başarısının olup olmayacağını nereden biliyorsun? Hakkını aradığını mı düşünüyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı