Sınavlar iptal olsun ya da başka bir güne ertelensin

Change.org kampanyaları 1 sayısına benzer ikiside etkisiz elemandır atma artık şunu işe yaramıyor işte.
Kaç kişi denediler olmadı.Zamanını bunlarla harcıyorlar.10 gün boyunca dikkatli bir şekilde çalışırsan sınavı yapabilirsin.Hızlı tekrar programları işini görebilir ayrıca maksat puansa egitimhane.com adlı siteden yazılıları da çözebilirsiniz.

Valla dostum son 2 senedir bayağı zamanımı alsa da A4'e temize çekerek ve aldığım Editör yayınlarının VIP tüm dersler konu anlatım kitabına çalışıyordum. Ayrıca 9 ve 10. sınıfta sınav haftaları çalıştım sadece bu yöntemle.

Tarih'te meydana gelen bir savaşta tarafları sembolize ederek daha akılda kalıcı olmasını sağlayabilirsin. Olay örgüsünde kısa kısa tutup oklarla yönlendirebilirsin.

Matematiği derste anlıyordum, evde defteri açıp çalışmam yetiyordu. Pandemi dönemindeyiz muhtemelen uzaktan eğitimde anlamamışsındır. Rehber Matematik'i tavsiye ederim. Ben harfi harfine geçiriyorum defterime şahsen.

Kimya ve Edebiyat için Hocalara Geldik'e bakabilirsin. Edebiyatta yine paragraf paragraf uzatmak değilde, böyle terim terim kısa kısa tut. Mesela şuan Makale'yi geçiriyorum, "İleri sürülen düşünceler nesnel bir bakış açısıyla ele alınır ve kanıtlanmaya çalışılır." yazmak yerine "Nesnel bir bakış açısı, kanıtlama." yazdım.
Sen en baştan bir not tutmayla ilerlemişsin zaten anladığım kadarıyla. Ben 10. sınıftayım ve hocaların yazdırdıkları dışında not almadım. Liseye kadar da notlarım fazlasıyla iyi olduğu için hiç ders çalışmamıştım. Yani gerek yoktu. Ama şu an da öyle bir alışkanlığım yok ya da nasıl yaparım tam bilmediğim için yapamıyorum zorlanıyorum. O yüzden de sıkıntı yaşıyorum. Bu konuda ne yapabilirim bilmiyorum.

Ben öyle kıyıda köşede not tutma değil de sınav haftası tutuyordum notlarımı. Uzaktan eğitim çalışma şeklini etkiledi maalesef şuanda kimya konu anlatım izleyip deftere geçiriyorum.
Ben deftere de geçirsem aklımda kalmıyor. Tekrar da ediyorum ama bir şey fark etmedi. Acaba neyde yanlış yapıyorum?

Geri
Yukarı