Sınavlar iptal olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya arkadaşlar rica ediyorum bir düşünün öğrenciler önemsense şuana kadar çoktan çözüm yolu çıkmıştı ama maalesef cebimiz delik.
Bu ülkede sudan ilerleyen araba, bordan yapılan yakıt, spor araba vs. yapılıyor yapan mühendislerimiz çıkıyor bu mühendislerimize belirli bir bütçe verilse ben eminim ki bilgisayara bile ihtiyaç duyulmadan yapılacak onlarca alternatif teknolojik gereçler doğar ama nerede.

Ya arkadaşlar rica ediyorum bir düşünün öğrenciler önemsense şuana kadar çoktan çözüm yolu çıkmıştı ama maalesef cebimiz delik.
Bu ülkede sudan ilerleyen araba, bordan yapılan yakıt, spor araba vs. yapılıyor yapan mühendislerimiz çıkıyor bu mühendislerimize belirli bir bütçe verilse ben eminim ki bilgisayara bile ihtiyaç duyulmadan yapılacak onlarca alternatif teknolojik gereçler doğar ama nerede.
Zaten ülkede üstün düzey potansiyel var da yönetebilen kişiler için.

Ben sınav stresini yaşadım. Sizler de yaşayacaksınız. Vakalar azalıyorken sınavlar mecbur olacak. Bence oturup derslerinize çalışın.
İşte taş devri zihniyetiyle karşı karşıyayız bu zihniyet en son milattan önce 9000'li yıllarda vardı.
Ben olduysam sende olacaksın zihniyetinin kökü kurusaydı keşke. Evimde 20 yıldır sigara içen annem var ve emin ol virüs direk onu öldürecektir. Kimse kimseyi düşünmüyor ne güzel.

Ben sınav olmasın demiyorum. Ama online olsun. En azından temas olmaz. Eğer ben sınavı tüm dönemin ünitelerin oluyorsam daha önce sınav olanların da sınavları iptal edilip onlarda sınav olmalı. Yoksa haksızlık ortaya çıkar. İlk konulardan sınav olup daha az konuyla daha rahat geçen grup ve tüm dönemin konularıyla dönemi bitirenler eşit sayılmamalı. Daha önceki mesajlarda "Ben sınav olduysam sizde olacaksınız." gibi şeyler yazılmış. Eğer online sınav yapılmayacaksa sizin olan sınavlarda iptal edilir. Herkes eşitlenmiş olur.

Ben sınav olmasın demiyorum. Ama online olsun. En azından temas olmaz. Eğer ben sınavı tüm dönemin ünitelerin oluyorsam daha önce sınav olanlarınkilerin de sınavları iptal edilip onlarda sınav olmalı. Yoksa haksızlık ortaya çıkar. İlk konulardan sınav olup daha az konuyla daha rahat geçen grup ve tüm dönemin konularıyla dönemi bitirenler eşit sayılmamalı. Daha önceki mesajlarda "Ben sınav olduysam sizde olacaksınız." Gibi şeyler yazılmış. Eğer online sınav yapılmayacaksa sizin olan sınavlarda iptal edilir. Herkes eşitlenmiş eolur.
Online sınavı kaldırabileceğini düşünmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı