Sınavlar iptal olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence sınavlar iptal olacak fakat sebebi Twitter'da TT olması değil, vaka sayılarının mutasyon ile birlikte artması olacak.

Bende öyle düşünüyorum ki haksızlık olmaması için olması lazım.
Eğitim sisteminde bizleri yani Z kuşağını suçlayamazsın. O denklemleri yorumlamaya gelince de p 0'a denk ve Q 0'a denk ise P ve Q 0 dır ama P 0'a Q 1'e denk ise 1'dir. Yani böyle saçma bir şeyi neden sordunuz onu anlamadım. 7. Sınıfta öğrenmemiz de bizim suçumuz değil eğitim sisteminin suçu. Konuyu çok başka yerlere çekmişsiniz.
Haklısınız.

Mutasyon ülkeye gelene kadar sınavlar biter yazanlar var bu mutasyon virüsün bulaşılıcığını katladığı ortadayken bende yapacaklarını düşünmüyorum.

Eğitim sisteminde bizleri yani Z kuşağını suçlayamazsın. O denklemleri yorumlamaya gelince de p 0'a denk ve Q 0'a denk ise P ve Q 0 dır ama P 0'a Q 1'e denk ise 1'dir. Yani böyle saçma bir şeyi neden sordunuz onu anlamadım. 7. Sınıfta öğrenmemiz de bizim suçumuz değil eğitim sisteminin suçu. Konuyu çok başka yerlere çekmişsiniz.
Hala bulamadınız herhalde! Zaten 3 ayda öğrenilebilecek bir bilgiyi 9 ayda alıyorsunuz ama hastalık bahane ediliyor uzaktan eğitim bahane ediliyor. Konuyu başka bir yere çektiğim yok. Öğrenciler durumu olmayanları istisna tutmak koşuluyla hiçbir vasfa sahip değil. Biz önceden eleştirirdik sistem aptal diye şimdi durumlar eşitleniyor gibi sanki.

Bende sınavlara gireceğim fakat çalışmadığım için tedirginim. Açıkçası çoğunluk kısmın virüs için değil kendi istekleri için iptal olmasını istediğini düşünüyorum. Tabi gerçekten ailesinde sıkıntılı olanlar var onlar üstüne alınmasın.

Okula gidince ne değişiyor merak ediyorum :D Görende öğrenmek istiyorsunuz da önünüzde kaynak yok falan sanacak. Valla asıl şu ağlayanların hepsi komik.
Gene suçlu biz olduk. Anlayın artık online eğitim çoğu kişi için verimsiz. Ben ilk sınavlarını olmuş ve ocakta sınava girmeyenlerden biri olarak sınavlar yapılmamalı diyorum. Z kuşağı ülkeyi felan batırmayacak eski kuşakların yaptıkları hataları düzelticez. Soruyorum sana ayrıca yeni nesil soruları hiç çözdün mü? Ayrıca evet konular sadece konu anlatımı ile 3 ayda biter ama biz 9 ayda yeni nesil soruları çözmeyi öğreniyoruz her konu için sonrada deneme oluyoruz.

Gene suçlu biz olduk. Anlayın artık Online eğitim çoğu kişi için verimsiz. Ben ilk sınavlarını olmuş ve Ocak'ta sınava girmeyenlerden biri olarak sınavlar yapılmamalı diyorum. Z kuşağı ülkeyi falan batırmayacak eski kuşakların yaptıkları hataları düzelteceğiz. Soruyorum sana ayrıca yeni nesil soruları hiç çözdün mü? Ayrıca evet konular sadece konu anlatımı ile 3 ayda biter ama biz 9 ayda yeni nesil soruları çözmeyi öğreniyoruz her konu için sonrada deneme oluyoruz.

Klavyene sağlık dostum.

Arkadaşlar şimdi boşuna tartışmayalım. Yarın saat 5'te bilim kurulu toplantısı var. Fahrettin reis açıklama yapacak. Toplantı sonu zaten gazeteciler bu soruyu illaki soracaklar. Yarın akşam saatlerin de kafa karışıklığı bitecek. Yarın ki habere göre ders çalışırsınız. Daha 4 Ocak'a 12 gün var yani. Sakin olun 50 alın yeter🙂 Korkmayın, bu işin sınıf içi notu, performans notu falan var. Her şekil de o ortalama 50 olur.

İptal olacağını hiç sanmıyorum. Ben oldum ve ortalamam 48 :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı