Sınavlar iptal olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birde sınavlardan sonra yüz yüze eğitimi başlatıcaz diyorlar vakalar daha azken başlattılar biz daha gidemeden geri kapattılar şimdi vakalar yükselmiş yeni mutasyona uğramış (okuduğuma göre gençlere daha çok bulaşıyormuş) tekrar okulu açmaya çalışıyorlar bakalım neler olucak, yemin ediyorum patlamış mısır alıp uzaktan izlenecek ülkeyiz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir eğitim sisteminde de artık 4.5 ayda anlatılanı önümüzdeki 11 güne sığdırabiliyorsak sığdıralım.

Hocam bizim okulda 1. dönem 1. yazılılara göre sınavlar yapılacak. Artık yönetimin ve öğretmenlerin insafı yani. Diğer türlü şimdi ben 11.sınıfım bazı 11 sınıflar sınav oldular ve sadece mesela matematikten örnek veriyim trigonometriden sorumluydular. Ama ben trigonometri analitik geometri ve parablom gördüm. Şimdi eğer ben şuana kadar gördüklerimden yani 3 konudan sınav olursam bana haksızlık olur. Benim de sınav olan 11.sınıf matematik sınavı olan arkadaşlarım gibi sadece trigonometriden sorumlu olmam gerekir. Bizde de hocalar bu mantıkla sınav yapacaklar.

Bir de sınavlardan sonra yüz yüze eğitimi başlatıcaz diyorlar vakalar daha azken başlattılar biz daha gidemeden geri kapattılar şimdi vakalar yükselmiş yeni mutasyona uğramış (okuduğuma göre gençlere daha çok bulaşıyormuş) tekrar okulu açmaya çalışıyorlar bakalım neler olacak, yemin ediyorum patlamış mısır alıp uzaktan izlenecek ülkeyiz.

Hastaneden izlemeyelimde.

Bugün haberlerde gördüm. Corona sonrası çocuklarda bir sendrom başlayabiliyormuş.

Sınav iptal olması işime yaramaz. Eğer ilk iptal ettiklerinde sınavı yapsalardı 20 sayfadan sorunlu olacaktım şimdi 50, yani hiç karlı olmaz sınavın tekrar iptal edilmesi.

Hocam bizim okulda 1. dönem 1. yazılılara göre sınavlar yapılacak. Artık yönetimin ve öğretmenlerin insafı yani. Diğer türlü şimdi ben 11.sınıfım bazı 11 sınıflar sınav oldular ve sadece mesela matematikten örnek veriyim trigonometriden sorumluydular. Ama ben trigonometri analitik geometri ve parablom gördüm. Şimdi eğer ben şuana kadar gördüklerimden yani 3 konudan sınav olursam bana haksızlık olur. Benim de sınav olan 11.sınıf matematik sınavı olan arkadaşlarım gibi sadece trigonometriden sorumlu olmam gerekir. Bizde de hocalar bu mantıkla sınav yapacaklar.
Bende 10.sınıfım. Bizde hocalar bir açıklama yapmadılar. Umarım bizde de sizinki gibi 1.yazılı konularından sınav yaparlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı