Sınavlar iptal olur mu?

Sizin sorununuz günü kurtarmaya çalışmanız :D. Seneye olacaksın şimdi olmasan, ne olacak? Konular daha çok birikecek, bir sürü konuya çalışmak tam bir psikolojik bunalım sebebi bence ben hiç zevk almıyorum.

Eğitim sistemimizin temelinde sınavlar olduğu için sınavlar iptal olmaz. Bende açıkçası iptal olmasını değil düzgün şekilde yapılması taraftarıyım. Mesela sınavı 2 aylık periyoda bölebilirler. Veya vaka sayısı az olan illerde yapılır. Fazla olan illerde ise uygun bir yöntem izlenir. Ne bu herkesi aynı anda sınav yapma aşkı yahu?

Sınavın ertelenmesini isteyenler koronayı tamamen bahane olarak kullanıyor. Sınavlara çalışıp girmek istemiyorlar işlerine gelmiyor.

Anlamıyorsunuz artık mutant virüs var aşı falan işlemiyor mutant virüse okulları açsınlarda 3. dalgayamı başlatsınlar daha insanlar doğru düzgün aşılanmadı.

Anlamıyorsunuz artık mutant virüs var aşı falan işlemiyor mutant virüse okulları açsınlarda 3. dalgayamı başlatsınlar daha insanlar doğru düzgün aşılanmadı.
Gerçekten virüs için istemeyenler elbette var onlara lafım yok. Ama çoğu ders çalışmak istemediği veya sınavlardan korktuğu için virüsü bahane ediyorlar.

Geri
Yukarı