Sınavlara çok az kaldı

8. ve 12. sınıflar. Onun haricinde %0.01'lik kesim şansızmış ve olmuş. Fakat haziran bu kadar yaklaşmışken artık erteleneceğini değil; iptal olacağını düşünüyorum.
Aynen öncelik sağlık değil mi? İptal etsinler. İlk dönem zar zor taktir aldım ama 2 . dönem hiç alabileceğimi sanmıyorum.

Yüksek ihtimal ertelenir, böyle bir durumda yapmaları her yönden bir saçmalık abidesi olur çünkü. İptal olması taraftarıyım ama bir kesim sınavlara girdiği için muhtemelen iptal edilmeyecektir. Maalesef ki böyle bir dönemde böyle bir eğitim sistemiyle büyüyoruz.

Büyük ihtimal iptal olmaz çünkü sınav olanlar var.
10, 9 ve 11. sınıflardan bildiğim hiçbir okul sınav olmadı. Olduysa 8 ve 12'ler oldu. Onların biri liseye, biri üniversiteye geçtiği için istisna bir durum oluştu gibi. Daha riske sokacaklarını düşünmüyorum.

10, 9 ve 11. sınıflardan bildiğim hiçbir okul sınav olmadı. Olduysa 8 ve 12'ler oldu. Onların biri liseye, biri üniversiteye geçtiği için istisna bir durum oluştu gibi. Daha riske sokacaklarını düşünmüyorum.
10. sınıfa giden arkadaşım erteleme haberi geldiğinde sınav oldular. Az olsa da olanlar var.

Ben oldum sadece 5 sınav diğerleri yetişmedi 29 Mart'tan sonra olduğu için. Oldum olmasınada hocalar biraz insaflı olsa anlarım. İngilizceden 30 klasik nedir be hocam. Onun yüzünden 38 aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı