Sınavlara çok az kaldı

Hocam aynen öyle. Fonksiyonlara çalışıyorum, anlıyorum; unutuyorum.
Polinomlara girdim, anlamıyorum. Fizik, kimya, coğrafya gibi birçok ders var. Ben bunları nasıl yetiştireceğim?

Kesinlikle hocam zaten fonksiyonun 10 tane çeşiti var grafiği var, daha bunun geometrisi polinomu var dediğiniz gibi diğer dersler falan da var. Olursak çok çok düşük alacağım muhtemelen :( bir de proje ödevi almıştım okullar uzaktan a geçtiği için başladım ama devam etmedim sizce yapsam mı? 2 günü kaldı.

Kesinlikle hocam zaten fonksiyonun 10 tane çeşiti var grafiği var, daha bunun geometrisi polinomu var dediğiniz gibi diğer dersler falan da var. Olursak çok çok düşük alacağım muhtemelen :( bir de proje ödevi almıştım okullar uzaktan a geçtiği için başladım ama devam etmedim sizce yapsam mı? 2 günü kaldı.
Bence yapın, projeler iyi puan getiriyor.

Hocam yetiştirmeye bakın. Bu arada ödeviniz neydi?

Ben edebiyattan aldım, PDF hazırladım; sınıfa sundum. 3-4 saatimi aldı ama 100 aldım.

Matematikte de hocamız arkadaşlara 200 soru her birine farklı farklı konulardan ödev vermiş. Kolay bence. Çözülmüş soruları yazsalar bile 100 soru ediyor zaten.

Hocam yetiştirmeye bakın. Bu arada ödeviniz neydi?

Ben edebiyattan aldım, PDF hazırladım; sınıfa sundum. 3-4 saatimi aldı ama 100 aldım.

Matematikte de hocamız arkadaşlara 200 soru farklı farklı konulardan ödev vermiş. Kolay bence. Çözülmüş soruları yazsalar bile 100 soru ediyor zaten.

100 soru çözümleriyle beraber kitapçık yapacağım matematik 60'ını yaptım zaten.

Merhaba, bende de durumlar ideal seviyede, sınavlar kesinlikle ertelenmeli 60.000 oldu neredeyse vakalar ziya Selçuk hala sınav derdinde sanki Vatan kurtulacak yapılsa, gelecek dedikleri gençler Almanya'da çöpçü olacak. Durumlar vahim...

Bunun hayalini kurmuştum birkaç hafta önce.

Yeni konular

Geri
Yukarı