Bir tek benim sınavlarım mı kötü geçti?

Ben 11 tm öğrencisiyim, matematikten 12 aldım. İnsan evde bir de bilgisayar üzerinden hiç çalışmaya motive bulamıyor. Canlı dersi açsam 5 dk sonra elim hemen tarayıcıya gidiyor. Okulda en azından mecbur dersi dinliyorduk.
Okulda yüz yüze dinleyip evde çalışmasam bile rahat 60 70 üstü alırdım ki 10.sınıfa kadar böyle geldim ve 70 ten düşük almıyordum, dediğin gibi hiç motivasyonum yok okulda arkadaşlarla hangimiz soruyu ilk yaparız diye kafa yorardık falan, canlı derslerden de hiç verim alamadığımda girmiyorum ki 40 kişilik sınıfta 15 maksimum 20 kişi giriyor canlı derslere.
Hocam bende 11.sınıf sayısalım. Bende de fizik kötü geçti 42 aldım. Biyoloji ve kimya da ise 90 falan bekliyorum. Fizik harici diğer notlarımdan memnunum. Ah şu fiziği kafayı verebilsem neler olurda veremiyorum işte 😀
Bende matematikte çok stres yaptığım için kötü geçti sınava girmeden 1dk önce bile hazırladığım çalışma kağıtlarına bakıyordum diğer sınavlarda(sayısal) hatamı anladığım için matematik kadar kötü geçmedi.

Okulda yüz yüze dinleyip evde çalışmasam bile rahat 60 70 üstü alırdım ki 10.sınıfa kadar böyle geldim ve 70'ten düşük almıyordum, dediğin gibi hiç motivasyonum yok okulda arkadaşlarla hangimiz soruyu ilk yaparız diye kafa yorardık falan, canlı derslerden de hiç verim alamadığımda girmiyorum ki 40 kişilik sınıfta 15 maksimum 20 kişi giriyor canlı derslere.

Hocam genelde biz 27 kişilik sınıfta 5 kişi oluyorduk. Kızlarla karışık olduğu zaman 20 falan anca oluyorduk. Ben tüm dersleri dinlememe rağmen çok verim alamadım. Ondan YouTube üzerinden genel olarak çalıştım. Tonguç ile Hocalara Geldik bu zamanda çok iyi geliyor.

Hocam genelde biz 27 kişilik sınıfta 5 kişi oluyorduk. Kızlarla karışık olduğu zaman 20 falan anca oluyorduk. Ben tüm dersleri dinlememe rağmen çok verim alamadım. Ondan YouTube üzerinden genel olarak çalıştım. Tonguç ile Hocalara Geldik bu zamanda çok iyi geliyor.
Haklısınız ben ayt benim hocamdan dinliyordum tüm dersleri.

Sözel kısmım rezalet olduğundan dolayı bu devirde daha da düştü, bunu düşük almama mazeret olarak görmüyorum fakat ilgimi çekmiyor. Onun dışında sayısal ve dil derslerim tam puan. Garip bir durumdayım, üzüntü ve sevinci karışık yaşıyorum.

Hocam sınav yok diye çalışmamak siziin hatanız. Kasım'dan sonra deseler bile sizin önünüzde üniversite sınavı var. Nasıl olurda çalışmazsınız anlamış değilim. Bütün lise müfredatını gelecek sene halletmeniz çok zor haberiniz olsun.

Arkadaşlar merhaba bu hafta sınavları olduk, fizik ve kimya dışında hiçbir sınavdan 50 üzeri alacağımı düşünmüyorum forumda diğer konuları okuduğumda herkes yüksek bekliyor çalıştığım halde böyle oldu hiç düşük not bekleyen yok mu? (11 sayısalım)

Pandemi etkisi maalesef. Okulların uzun süredir kapalı olması öğrencileri psikolojik olarak çok kötü etkiledi. Büyük ihtimalle okul öğretmenleriniz de bu durumu pek umursamadı hatta " Zaten evdeler çalışıyorlardır." diye düşündü ve size önceki dönemlere yaptıkları bir zorlukta sınav hazırladılar. Öğrencilerin bu psikoloji ile çalışamayacağını, çalışsa bile düşük verimle çalışacaklarını düşünmüyorlar ne yazık ki.

Pandemi etkisi maalesef. Okulların uzun süredir kapalı olması öğrencileri psikolojik olarak çok kötü etkiledi. Büyük ihtimalle okul öğretmenleriniz de bu durumu pek umursamadı hatta " Zaten evdeler çalışıyorlardır." diye düşündü ve size önceki dönemlere yaptıkları bir zorlukta sınav hazırladılar. Öğrencilerin bu psikoloji ile çalışamayacağını, çalışsa bile düşük verimle çalışacaklarını düşünmüyorlar ne yazık ki.
Haklısınız

11 sayısalım bende fizikten 45 almışım hocam matematik eh işte 60 falan bekliyorum kimya ile biyoloji bu hafta yapacağız geri kalan derslerde normal diyebiliriz. Düzenli çalışamadım son 1 haftadır gecelere kadar çalışıyorum ne uyku düzenim kaldı ne verim alabiliyorum.

11 sayısalım bende fizikten 45 almışım hocam matematik eh işte 60 falan bekliyorum kimya ile biyoloji bu hafta yapacağız geri kalan derslerde normal diyebiliriz. Düzenli çalışamadım son 1 haftadır gecelere kadar çalışıyorum ne uyku düzenim kaldı ne verim alabiliyorum.
Bende kimyadan 45 almışım bakalrım diğerlerinden kaç alacağım

Geri
Yukarı