Sınavlarınız nasıl geçti?

• Konuyu başlatan 244765
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 231
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne diyorsun kardeşim sen? Sınava ben de girmedim. Millete saçma sapan tavırlar atmana kzıdım. Hadsiz.
Saçma sapan tavır mı? Sınava girmedim yazınca millete artist artist üstten bakmışmı oldum şimdi? Boş polemik arıyorsun kardeşim.

Saçma sapan tavır mı? Sınava girmedim yazınca millete artist artist üstten bakmışmı oldum şimdi? Boş polemik arıyorsun kardeşim.
Sen ne demeye çalışıyorsun dercesine; ''Daha sınava girmedim?'' yazmışsın. Onun yerine daha düzgün bir biçimde; ''Daha sınavlara girmedim.'' yazabilirdin.
İşte noktalama işaretlerinin önemi.

Sen ne demeye çalışıyorsun dercesine; "Daha sınava girmedim?" yazmışsın. Onun yerine daha düzgün bir biçimde; "Daha sınavlara girmedim." yazabilirdin.
İşte noktalama işaretlerinin önemi.

"-lar" eki getirilmeyince ve nokta yerine soru işareti getirilince tepeden bakıyormuşum gibi gözükmüş ve hadsiz olmuş, peki ben edebimden adabımdan susuyorum, siz doğru düşündüğünüzü yapın çünkü ben burada yanlış bir şey göremiyorum, bensiz polemik aramaya devam edebilirsiniz.

Mesela hobilerin ne İrfan? Ot testi yapacağım sana.
Yazilim ogreniyorum ama hobi olarak degil. Daha ciddi.

Almanca ogreniyorum, iki tarafa da girmiyor.

Gitar calmak (aslinda calmaya calismak), kitap okumak, siir ve muzik dinlemek, virus olmadigi zamanlar futbol oynamak, bilgisayar oyunlari oynamak hobilerim arasinda. Son olarak en sevdigim sey RPCS3 ile ilgilenmek.

Sorma ya, bizde var da hepsi beyinsiz. 😂 Ya da öyle demeyeyim, gayet güzeller dersleri iyi ama amaçlarımiz ve hayat görüşumuz tamamen farklı.
Gayet guzeller. :D :D :D

Bizim okuldakiler "beyinsiz" degil. Cok zeki olduklari da soylenemez. Kendi hallerinde takiliyorlar simdilik.

Ders olarak hepsi ortalama ustu. Bu arada, gecen senenin ilk donem birincisi matematikten 3 bos birakmis. 😎 👌

Yazilim ogreniyorum ama hobi olarak degil. Daha ciddi.

Almanca ogreniyorum, iki tarafa da girmiyor.

Gitar calmak (aslinda calmaya calismak), kitap okumak, siir ve muzik dinlemek, virus olmadigi zamanlar futbol oynamak, bilgisayar oyunlari oynamak hobilerim arasinda. Son olarak en sevdigim sey RPCS3 ile ilgilenmek.
Çöp değil. Ortalama bir bireyin yaptığı hobiler. En azından ot değilsin, bu yeterli.
Gayet guzeller. :D :D :D

Bizim okuldakiler "beyinsiz" degil. Cok zeki olduklari da soylenemez. Kendi hallerinde takiliyorlar simdilik.

Ders olarak hepsi ortalama ustu. Bu arada, gecen senenin ilk donem birincisi matematikten 3 bos birakmis. 😎 👌
Güzele güzel denir İrfan, bugün sınıfa ilk girdiğimde(genelde en erken ben gelirim) 3-4 tane güzel kız vardı. Günaydın dedim, ne kadar uzunsun dedi. Böyle bir insan ile olmaz maalesef. Kız güzel, zeki ve çalışkan. Ama düşünemiyor işte. Klasik miydi, test mi?

Sınavım kötü geçti.

Benden değil diğer kişiler yüzünden. Anlatmaya başlıyorum.

Sınıfta herkes kopya çekiyordu öğretmen öğrencilere kopya veriyordu.
Bana "neden kopya çekmiyorsun" dediler ben ise "kimsenin hakkına girmem" dedim.

Ya arkadaşlar cidden öğretmen kopya veriyordu ben kopya almadım çünkü derslerim iyi.

Çalışkan diğer öğrenciler kopya dağıtıyorlardı.

Öğretmen ise çalışkan kişinin kağıdını istiyenlere veriyordu.

Hakkımı helal etmiyorum.

Konu gerçektir.

Dünyanın en kötü günüydü.

Okul tarafından bize HİZMET adına gönderilen servis otobüsü tam tamına geleceği sürenin 50 dakika sonrasında geldi ve ilk sınavımı bu şekilde kaçırmış oldum. 10 soruluk sınav için 2 hafta sonra gelin yeniden yapacağız dendi. (Sınav matematikti aslında bi nevi güzel oldu. :) )

Din kültürü sınavım vardı o güzel geçti, hafta içi tüm günler (cuma hariç) diğer sınavlarım olacak hayırlısı.

Çöp değil. Ortalama bir bireyin yaptığı hobiler. En azından ot değilsin, bu yeterli.
Ortalama bir insan, senin gözünde çok yanlış tanımlanmış.

Güzele güzel denir İrfan, bugün sınıfa ilk girdiğimde(genelde en erken ben gelirim) 3-4 tane güzel kız vardı.
Bir sınıfa 3-4 tane çok fazla. Tüm 10. sınıflarda o kadar var.

Günaydın dedim, ne kadar uzunsun dedi. Böyle bir insan ile olmaz maalesef. Kız güzel, zeki ve çalışkan. Ama düşünemiyor işte.
Düşünemeyen bir zeki... Düşündürücü. Ya iltifat etmiş sana da anlamamışsın. :D

Yarın hangi sınavların var? Benim din ve coğrafya. İkisine de Cumartesi günü tamamen hazırlandım. İyi yaptığımı düşünüyorum, o gün matematik çalışsam belki de yetişmeyecekti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı