Sinema biletini sinemaya girmeden hemen önce almak?

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Beyler daha önce hep online bilet aldım hiç elle almadım. Sinemaya gideceğim gün işim var biraz eğer biterse gideceğim, o yüzden önceden almak istemiyorum işimi bitirip sinema salonuna gidince alsam yer bulamamak dışında sıkıntı çıkar mı?

Beyler daha önce hep online bilet aldım hiç elle almadım. Sinemaya gideceğim gün işim var biraz eğer biterse gideceğim, o yüzden önceden almak istemiyorum işimi bitirip sinema salonuna gidince alsam yer bulamamak dışında sıkıntı çıkar mı?
Hiç bir sıkıntı çıkmıyor. Parayı verip alıyorsun işte :D

Gideceğiniz yer büyük bir alışveriş merkezinin sinema salonu falan mı? Eğer öyleyse çok kalabalık olabiliyor, 1.5 saat kadar beklemişliğim var. Yani kalabalık ise işinizi erken bitirmeye çalışın derim gitmek istiyorsanız. Kalabalık olmayan bir yerse rahatlıkla alabilirsiniz zaten.

Çok büyük risk. Gitmek istediğin seans belki bir gün öncesinden bile dolmuş olabilir sinema keyif işidir bu sebeple filmi izlemek istediğiniz konumda yer bulabilmek önemli.

Ayrıca cinemaximum gibi markalarda sıra çok yavaş ilerliyor , önünüzde 10 kişi varsa bazen 20 dk bekliyorsunuz. Hiç gerek yok

Sitesine gir biletini al koltuğuna otur.

Yeni vizyona giren ve beklenen bir film için bilet alacaksan eğer, yer sıkıntısı olmasa bile istediğin yeri bulma şansın çok az olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı