Sinemaya Yiyecek Götürmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@TMS

Ortada böyle bir davranışı haklı çıkaracak sebep göremiyorum.

Ben bir yere giderken o yerin yiyecekleri pahalı diye yanımda yemek sokmuyorum. Parası olan alır, olmayan filmini izler çeker gider.

Kimse sinemada yemek yemedi diye ölmedi şimdiye kadar. Hayati bir önem taşıyormuş gibi sinemaya yemek sokma çabalarını anlamıyorum.
Benim cevaplamama gerek kalmıyo cevabınızı diğer arkadaşlar veriyo zaten lütfen üste çıkmaya çalışmayın ve şu ana kadar yazdıklarınızı okuyun sonra kendiniz şu zamana kadar yaptıklarınızı düşünün ve öz eleştri yapın bence size çok lazım.

Size göre iPhone'u veya Samsung'u savunanlar da sirketten para aliyor degil mi? Degistirin bu mantaliteyi beyler.
İyide siz %700 800 karla mal satan adamları savunuyorsunuz. Adamın sana büyük boy diye verdiğinin ona maliyeti max 2 Tl. Adam gibi kar payını koysa kimse içeri sokmaya çalışmaz. Parası olmayan almasın vs. de ne kadar saçma bir mantık, o insan değil sanki.

Size göre ülkede kriz varken ve yiyecek yemeği zor bulurken sinemaya gitmenin zorunluluk olduğunu düşünmüyorum. Film izlerken mısır yeme fetişiniz varsa evde sinemaya para vermeden izleyebilirsiniz.
Abraham Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisini incelemenizi tavsiye ederim. Size yararı dokunacaktır.

İyi de siz %700 800 karla mal satan adamları savunuyorsunuz

Yahu kardesim isletme adamin degil mi, istedigi fiyata koyar bundan kime ne? Pahali olmasi size disaridan yiyecek sokma hakkini mi veriyor?

Siz benim soruma bir cevap verir misiniz? Sizin islettiginiz bir yere ayni sekilde disaridan yiyecek sokmalarina müsade eder misiniz? Hic sanmiyorum.

Parası olmayan almasın vs. de ne kadar saçma bir mantık, o insan değil sanki.

Gayet mantikli. Ben de insanim ama, pahali oldugunu bildigim halde bir yere gidip de yanimda yiyecek sokmaya calismiyorum.

Özetleyecek olursak; Evet, fiyatlar pahalidir. Ama bu size disaridan yiyecek veya icecek sokma hakkini vermez. Bilmem anlatabildim mi?

Yahu kardesim isletme adamin degil mi, istedigi fiyata koyar bundan kime ne? Pahali olmasi size disaridan yiyecek sokma hakkini mi veriyor?

Siz benim soruma bir cevap verir misiniz? Sizin islettiginiz bir yere ayni sekilde disaridan yiyecek sokmalarina müsade eder misiniz? Hic sanmiyorum.

Gayet mantikli. Ben de insanim ama, pahali oldugunu bildigim halde bir yere gidip de yanimda yiyecek sokmaya calismiyorum.

Özetleyecek olursak; Evet, fiyatlar pahalidir. Ama bu size disaridan yiyecek veya icecek sokma hakkini vermez. Bilmem anlatabildim mi?
Tm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı