Sinemaya yiyecek sokmak

Yasal olarak eğer çantanızı ararlarsa suçlu olarak sayılırlar normal polisler bile dışarıda veya sinemada ellerinde bir belge olmadan vs. arama iznine sahip değillerdir. Eğer bu tarz bir olaya girişirlerse onlara belgelerinin olup olmadığını sormadan önce yapamayacaklarını ve özel eşyalarınıza dokunamayacaklarını söylemeniz gerekiyor :)

Ben şunu fark ettim şu an ben 25 yaşındayım hiç sinemaya gitmedim.😕
Bende sayılı gittim onu fark ettim.

Bu arada konuya cevap gerekirse bilet bile kontrol etmiyorlar çoğu zaman yiyecek içecek sokabilirsiniz ve bence doğru olanı bu bir çikolataya 20TL demişlerdi 7-8 ay önce.

Merhaba forum üyeleri. Yarın Black panter 2 filmine gideceğim mısır fiyatlarının uçması dolayısıyla marketten cips alıp içeri sokmayı düşünüyorum ancak çantamı kontrol edebilirler mi diye korkuyorum. Bu konu yasal mıdır veya kontrol ediyorlar mı?

Biz ne olur ne olmaz koltuk arkaya denk gelir belki deyip çantada abur cubur götürüp Halil İbrahim sofrası kuruyorduk. Yakalanmazsan sıkıntı olmaz.

Etmiyorlar biz cevhaire gitmişti içerideki dükkandan mısır kola alıp sokmuştuk ilk oturum zamanı hemen yemeye başlama bazen görevli gelip kontrol ediyor film başlayınca ye

Ben şunu fark ettim şu an ben 25 yaşındayım hiç sinemaya gitmedim.😕

İstanbuldaysanız gidelim hocam.

Merhaba forum üyeleri. Yarın Black panter 2 filmine gideceğim mısır fiyatlarının uçması dolayısıyla marketten cips alıp içeri sokmayı düşünüyorum ancak çantamı kontrol edebilirler mi diye korkuyorum. Bu konu yasal mıdır veya kontrol ediyorlar mı?

Sokarsın hacı, mal senin ve bilet parasını vermişsin. Kime ne?

Hocam ben önceki yıl arkadaşlarımla gittiğimde montların içine sakladık aldıklarımızı, girişte kontrol ediyorlar poşet vardı ilk girmek istediğimizde izin vermeyince görevli montlarımıza soktuk. Kameralardan yakalandık film izlerken fakat bitmişti yiyecek. Yani cips, mısır alırsanız koltuğa koymanızı, koladan yakalanmazsınız. Girişte sorun olmazsa sorun olmaz hocam.

Geri
Yukarı