Sinerji balerion alınır mı?

Ben bunu düzenle derim;

Ekran kartı markasının daha kaliteli olduğu bir kasa var mı?

Bu marka konusun da böyle bilinmedik markalar duyunca kaygılanıyorum. Açıkçası 20 Bin lira gibi bir rakam verip böyle markalar almak istemem.

Çoğu konu da sizin önerilerinizi gördüm ve sizin önerilerinizle yeni bir kasa almak istiyorum.Yardımınızı bekliyorum.🙂

Ekran kartı markasının daha kaliteli olduğu bir kasa var mı?

Bu marka konusun da böyle bilinmedik markalar duyunca kaygılanıyorum. Açıkçası 20 Bin lira gibi bir rakam verip böyle markalar almak istemem.

Çoğu konu da sizin önerilerinizi gördüm ve sizin önerilerinizle yeni bir kasa almak istiyorum.Yardımınızı bekliyorum.🙂

Powercolor uzun süredir AMD kartları üretir global çapta pazarı iyi, Hellhound modeli de ASUS TUF ayarında orta seviyesidir diyebiliriz. Hatta bu Hellhound 6650 XT, Sakura tasarımı ile de üretilmiş hoş bir kart. Çöp değil anlayacağın. Açıkçası f/p olarak ve alternatif olarak ne önerebilirim bilmiyorum.

Şu anda iyi fiyatlı hazır sistem bulmak zor. O sistemde anakartı MSI B550M PRO-VDH yapıp, SSD'yi de MSI Spatium seçersen 17.400 TL tutuyor. Kafaya takacağın son şey Powercolor markası olsun derim bu fiyata bu donanımları bir araya getirmişken.

PowerColor uzun süredir AMD kartları üretir global çapta pazarı iyi, Hellhound modeli de ASUS TUF ayarında orta seviyesidir diyebiliriz. Hatta bu Hellhound 6650 XT, Sakura tasarımı ile de üretilmiş hoş bir kart. Çöp değil anlayacağın. Açıkçası F/P olarak ve alternatif olarak ne önerebilirim bilmiyorum.

Şu anda iyi fiyatlı hazır sistem bulmak zor. O sistemde anakartı MSI B550M Pro-VDH yapıp, SSD'yi de MSI Spatium seçersen 17.400 TL tutuyor. Kafaya takacağın son şey PowerColor markası olsun derim bu fiyata bu donanımları bir araya getirmişken.

Peki bu aynı sistem de fiyat 20 Bin liralara çıksa da sorun değil. Daha güzel bir ekran kartı öneriniz var mı?

Bir de bu önerdiğiniz kasada ki ekran kartının NVIDIA olarak eşiti hangi ekran kartı?

@Chavos direkt NVIDIA rakibi yok, 6600 XT'nin hızlı bellekli hali bir tık daha hızlı. 3060 ve 3060 Ti arası bu da. Bir de bu sistem var 3060 Ti seçerek düzenleyebileceğin.

Geri
Yukarı