Sinerji bilgisayar alışveriş deneyimim

Darth Vader FRT

Centipat
Yer
İstanbul Beşiktaş
Bu konuyu açma sebebim alışveriş yapacak arkadaşlarımın az da olsa aklındaki soru işaretlerini kaldırmak. 2 ay önce sistem topladım ve sistemi toplarken attığım her maile ve her aramama cevap verildi hatta şaşıırtıcı derecede hızlı dönüş yapıyorlar maillere ve arayıp 20 dakika konuşsanız bile dinliyorlar aceleci ve soğuk davranmıyorlar her soruyu açıklayıcı ve tane tane cevapladılar. Kargo konusu az sıkıntılı MNG aşırı kötü ve ilgisiz bir şirket ama harika şekilde paketleme yapmışlardı yani o koli arabadan düşse bile sisteme bir şey olmazdı ondan eminim PC elime ulaştı montaj paketi almıştım ama ekran kartım ve RAM'lerim takılmamıştı aradığımda özür dileyip yoğunluktan dolayı olduğu söylendi. Parçaların hepsinin kutuları ve garantileri geldi montajları kusursuz derecede temiz ve özenilmişti BIOS ayarlarından tutun sürücülere kadar yüklü geldi ve Windows10 deneme sürümü vardı. Ben kendi adıma memnun kaldım ve size de öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun. RAM'i neden söktüklerini anlamamış olsam da ekran kartını kargodaki sallantılar sebebiyle takmıyorlar zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı