Sinerji bilgisayar arızalı sistem iade süreci

15 gün içinde iade etmek zorundalar.

Yıllar önce de buradan sistem alacaktım kapıda ödeme seçeneği vardı PC 1 hafta sonra falan anca kapıma gelmişti o sürede çoktan yeni bir sistem kendim toplamıştım kabul etmeyip PC'yi almadım diye demediğini bırakmamışlardı :D gene bir sistem daha almak istiyordum bu konuyu görünce bu siteden tümden soğudum.

Hocam sanki bu yaptığınız pek etik değil... Bir de övünerek anlatıyorsunuz. Siparişi veren sizsiniz, 1 haftayı çok uzun bir süre gibi gösteriyorsunuz.

Madalya ister misiniz?

Sinerji'lik pek durum yok aslında. Ekran kartı sorunu var. Böyle hatayı bende overclock yapınca alıyordum. Son çıkan sürümü deneyin, undervolt yapın. Olmazsa iade ya da diğer sistem bileşenlerinden memnunsanız ekran kartını teknik servise gönderin.

Hocam Sinerji'lik nasıl bir durum yok? 1 hafta oldu sadece bir sürü sorunla uğraşıyorum. Boşta 70 derece işlemci, sürekli ekran kararması. Ben neden sıfır aldığım ürünü garantiye servise yollayım ki? Ürünlerinin arkasında olmaları gerek, inan soğudum artık sistemden. Bir tadını çıkaramadım. Ürünü sattık gerısı bızı alakadar etmez düşüncesi hiç ama hiç doğru değil.

Hocam sanki bu yaptığınız pek etik değil... Bir de övünerek anlatıyorsunuz. Siparişi veren sizsiniz, 1 haftayı çok uzun bir süre gibi gösteriyorsunuz.

Madalya ister misiniz?

2 gün içinde yollanacağı söylenip 1 haftada yollanan bir sistemdi.

Bir de ekran kartını güncellemeyi en son sürüm değil de önerilen sürüme güncellemeyi deneyin.

2 gün içinde yollanacağı söylenip 1 haftada yollanan bir sistemdi.

Bir de ekran kartını güncellemeyi en son sürüm değil de önerilen sürüme güncellemeyi deneyin.

AMD Software uygulamasından dediğinizi yaptım 22.5.1 sürümünü yükledi hocam. Bir de oyun sırasında inanılmaz yüksek bir fan sesi çıkıyor. Eski ekran kartlarımda kesınlıkle bu kadar yoğun bir ses çıkmıyordu. Ve gariptir oyun oynarken çökme yaşamıyorum, Twitter'dan video falan ızlerken ekranım kararıyor :))

Hocam ekran kartınızda kesinlikle bir sorun var. İade edin baktınız olmuyor gidin avukatlara başvurun o şekilde iade edersiniz. Bana sorarsanız direk avukata başvurmanız mantıklı olur.

Hocam ekran kartınızda kesinlikle bir sorun var. İade edin baktınız olmuyor gidin avukatlara başvurun o şekilde iade edersiniz. Bana sorarsanız direk avukata başvurmanız mantıklı olur.

Hukuk büromuz ve anlaşmalı avukatlarımız var, geri dönüş yapılmazsa gireceğim bu sürece. Benim kafama takılan konu diyelim 6 ay sonra iade ettiler, o tarihlerde haliyle ürün pahalanmış olacak bunu karşılıyorlar mı? Gerçi olmadı faizli bir şekilde ödeme talep eder ne kadar geç ödeme yaparlarsa onu üstüne ekletiriz.

Hukuk büromuz ve anlaşmalı avukatlarımız var, geri dönüş yapılmazsa gireceğim bu sürece. Benim kafama takılan konu diyelim 6 ay sonra iade ettiler, o tarihlerde haliyle ürün pahalanmış olacak bunu karşılıyorlar mı? Gerçi olmadı faizli bir şekilde ödeme talep eder ne kadar geç ödeme yaparlarsa onu üstüne ekletiriz.

Genelde hakem heyetine başvurulduğunda bile almadıkları iadeyi bir anda alıyorlar.
Ayrıca 6 ay sonra iadeyi aldılar ve siz o an ki kurla zarara girerseniz bir de onun için dava sebebi biniyor ve daha fazla kazanıyorsunuz.

Üstatlar öncelikle hepinize teşekkür ederim. Peki diyelim ki ekran kartın arızalı olabılır servisin görmesinde fayda var dediler, bunun için onlardan bir kod vb vb beklemem lazım değil mi? MSI'a direkt kendim göndermeyim?

Hayır işin garip tarafı bu sorunla ilgili o kadar büyük bir kaos söz konusu ki anlatamam. Kimi ekran kartı demiş, kimi ayar demiş, kimi RAM demiş kimi ise güç kaynağı demiş. Uğraş dur :)

Üstatlar öncelikle hepinize teşekkür ederim. Peki diyelim ki ekran kartın arızalı olabılır servisin görmesinde fayda var dediler, bunun için onlardan bir kod vb vb beklemem lazım değil mi? MSI'a direkt kendim göndermeyim?

Hayır işin garip tarafı bu sorunla ilgili o kadar büyük bir kaos söz konusu ki anlatamam. Kimi ekran kartı demiş, kimi ayar demiş, kimi RAM demiş kimi ise güç kaynağı demiş. Uğraş dur :)
Sorunun hangi parçadan kaynaklandığı bilinse zaten siz servise gönderim derim. 0 alının üründe 1 ay içerisinde bir sorun olursa size kapalı kutu sıfır ürün vermeleri gerek diye biliyorum.

Geri
Yukarı