Vatan Bilgisayar İade Süreci

Msi GF63 THIN 8RD-625TR Notebook Fiyatı - Vatan Bilgisayar
Vatan bilgisayardaki adam bu laptopu aldırmış abime. Ben de son anda tek fanlı olduğunu fark edip eyvah dedim ama sipariş ettiler. Ben bu bilgisayarı iade edince parasını hemen verirler mi yoksa mağazadan aynı fiyat başka bir ürün mü seçtirirler? İstediğim laptop Vatan'da yok benim asıl merak ettiğim parayı iade ederler mi? Yardımcı olursanız sevinirim, sinirden delirmek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün içeriği eksiksiz duruyorsa ve zarar verilmemişse 14 gün içerisinde iade etme hakkınız var. Hele kutuyu falan hiç açmadıysanız daha da rahat iade edersiniz. Yapmanız gereken ürünü fişiyle faturasıyla geri götürüp iade etmek istiyorum demek.

Muhtelemen ölümüne yokuşa süreceklerdir. Eğer internetten aldıysanız iade şansınız çok daha yüksek. Mağazadan aldıysanız ellerinden geldiğince ürünü almayacaklardır. Hakem heyetiden ve tüketici haklarınızdan bahsederek gözlerini korkutabilir işlemleri yapabilirsiniz. Aksi durumda ise hakem heyetine başvurup iade süreciniz uzun da olsa olumlu sonuçlanacaktır.

Eğer iade sonrası bu fiyatlara laptop arayışına girerseniz Abra A5 V15.2.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook 8GB RAM ekleyerek gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

İnternetten aldıysanız kutuyu açtıysanız da gider paranızı iade alırsınız fakat bankanın o parayı hesabınıza yansıtması bir kaç gün sürüyor. Mağazadan görerek aldıysanız ve açık kutu şeklinde iadeye götürecekseniz iade alma ve almama hakları vatan bilgisayarın elinde. İnternette açık kutu veya kapalı kutu iade 14 gün mağazada da sadece kapalı kutu iadesi 14 gün.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı