Sinerji Bilgisayar İade gecikmesi

Orlian

Hectopat
sinerjiden ayın 5'inde siparişini vermiş olduğum anakartın daha kargoya verilmeden iadesini gerçekleştirdim. İadesinin hemen yapıldığını ama bir haftaya kadar hesabıma yansıyamayabileceğini belirttiler. Bu biraz tuhaf geldi ama neyse amenna dedik neredeyse 10 gün oldu tık yok ve hala, mail atınca da biz iptal ettik sizin hesabınıza yansımamış diyorlar bu durum neden diğer alışveriş sitelerinde yok da sadece onlarda var. Ne yapmam gerekiyor hiç aldığı ürünü iade eden oldu mu sinerjiden? Yardım edin lütfen...

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen ciddi misin ya? Bunu buraya yazmamamın sebebi bu süreci yaşayan başka insanların olup olmadığını öğrenmek ve ortalama ne kadar sonra para iade sürecinin gerçekleştiğini bilmek yazdıklarımı okuduysan onları aradığımı ve mail attığımı anlarsın zaten bir fikrin yoksa yorum kirliliği yapma lütfen

Sen ciddi misin ya? Bunu buraya yazmamamın sebebi bu süreci yaşayan başka insanların olup olmadığını öğrenmek ve ortalama ne kadar sonra para iade sürecinin gerçekleştiğini bilmek yazdıklarımı okuduysan onları aradığımı ve mail attığımı anlarsın zaten bir fikrin yoksa yorum kirliliği yapma lütfen
Hocam ben size doğru yolu göstermeye çalıştım ama siz istemediniz siz bilirsiniz. Sizin sorununuz. Biz bu konuda ne yapabiliriz. Senin yerine Sinerji'yi arayamayız. Senin yapacağın şey Sinerji'ye mail atmak yerine arayıp sorunu çözmek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı