Sinerji bilgisayar arızalı sistem iade süreci

Sorunun hangi parçadan kaynaklandığı bilinse zaten siz servise gönderim derim. 0 alının üründe 1 ay içerisinde bir sorun olursa size kapalı kutu sıfır ürün vermeleri gerek diye biliyorum.

-8 kere telefondan ulaşılmaya çalışıldı
-Şikayetvar sitesine konu açıldı
-Teknik destek maili atıldı
-İade talebi oluşturuldu

Gelen tek cevap: Sürücünüz hangisi?

-8 kere telefondan ulaşılmaya çalışıldı
-Şikayetvar sitesine konu açıldı
-Teknik destek maili atıldı
-İade talebi oluşturuldu

Gelen tek cevap: Sürücünüz hangisi?
Ülkede kimse işini severek yapmadığı için böyle olaylar çok yaşanıyor maalesef. En kısa sürede çözüme ulaşırsınız umarım.

Merhaba üstatlar. İade süreciyle ilgili formu doldurmama, destek bırımıne site üzerinden konu açıp mail atmama ve Şikayetvar sitesine konu açmama rağmen tek 1 geri dönüş olmadı. Ne mail, ne iletişim numaram üzerinden. Sinerji'yi arayıp teknik destek kısmına bağlanmak ıstedıgınızde önünüzde 2 kişi var ve 18 dk bekleme süresi var oto mesajı çıkıyor ulaşmak imkansız. Bir ürün satmışsın arkasında dur be kardeşim, iade alma en azından bir geri dönüş yap de ki senin şu parçanda bir sorun olabilir ilgilenelim kusura bakmayın. Ama yok işte sattım bitti gitti kafasıyla hareket ediyorlar. Hatta 15 gün iade süreci dolsun mantığı. Kesinlikle sistem toplayacak arkadaşlara önermiyorum, olurda sisteminizde bir sorun çıkarsa ne iade edebilirsiniz ne de sorununuzla ilgili bir çözüm. 1 2 ay geç olsun güç olmasın gidin parçalarınızı satıcısı düzgün olan firmalardan tek tek toplayın veya daha güvenilir, satış sonrası desteği daha yüksek olan sitelerden alışveriş yapın.

Merhaba üstatlar. İade süreciyle ilgili formu doldurmama, destek bırımıne site üzerinden konu açıp mail atmama ve Şikayetvar sitesine konu açmama rağmen tek 1 geri dönüş olmadı. Ne mail, ne iletişim numaram üzerinden. Sinerji'yi arayıp teknik destek kısmına bağlanmak ıstedıgınızde önünüzde 2 kişi var ve 18 dk bekleme süresi var oto mesajı çıkıyor ulaşmak imkansız. Bir ürün satmışsın arkasında dur be kardeşim, iade alma en azından bir geri dönüş yap de ki senin şu parçanda bir sorun olabilir ilgilenelim kusura bakmayın. Ama yok işte sattım bitti gitti kafasıyla hareket ediyorlar. Hatta 15 gün iade süreci dolsun mantığı. Kesinlikle sistem toplayacak arkadaşlara önermiyorum, olurda sisteminizde bir sorun çıkarsa ne iade edebilirsiniz ne de sorununuzla ilgili bir çözüm. 1 2 ay geç olsun güç olmasın gidin parçalarınızı satıcısı düzgün olan firmalardan tek tek toplayın veya daha güvenilir, satış sonrası desteği daha yüksek olan sitelerden alışveriş yapın.
Benim toplamış olduğum sistemde de arıza çıktı içime kurt düştü şimdi. Yarın mağazaya götüreceğim sistemimi, daha bugün aldım bilgisayarı kargodan, ekran kartını taktım ancak ne yaparsam yapayım ekran gelmiyor.

Ya bu sistem ile alakalı bir sorun değil ekran kartın watman hatası veriyor tamamen yazılımsal bir sorun.

Ya bu sistem ile alakalı bir sorun değil ekran kartın watman hatası veriyor tamamen yazılımsal bir sorun.

Maalesef yanlışınız var. Yazılımsal bir sorun olabileceği gibi, RAM, ekran kartı ve anakartla ilgilide bir sorun olabilme durumu mevcut. Sorunu kendi uğraşlarım neticesinde çözdüm, benim durum yazılımsal gibi gözüküyor. Chrome'de dolaşırken gidiyordu donanım hızlandırmayı kullan seçeneceğini kapattım, ayrıca ekran kartımın sürücünü kaldırdım default olarak kullanıyorum. Şu anlık çok şükür bir problemle karşılaşmıyorum. Arkadaşımda aynı sorunu yaşamış, ASUS değişim yapmış kartla ilgili bir sorunmuş onun yaşadığı. Bu konuyla ılgılı yanı WattMan sorunuyla ılgılı problem yaşayan olursa yazsın naçizane yardımcı olmaya çalışırım.

Benim toplamış olduğum sistemde de arıza çıktı içime kurt düştü şimdi. Yarın mağazaya götüreceğim sistemimi, daha bugün aldım bilgisayarı kargodan, ekran kartını taktım ancak ne yaparsam yapayım ekran gelmiyor.

Netten veya forumdan gerekli araştırmaları yapmışsınızdır hocam, halen gelmiyorsa gidip durumu belirtmekte fayda var. Nitekim arıyorsun ulaşamıyorsun, mail atıyorsun dönmüyorlar:))

Maalesef yanlışınız var. Yazılımsal bir sorun olabileceği gibi, RAM, ekran kartı ve anakartla ilgilide bir sorun olabilme durumu mevcut. Sorunu kendi uğraşlarım neticesinde çözdüm, benim durum yazılımsal gibi.

Aynısını bende yaşadım kral kendimden biliyorum donanımla alakalı olmadığını zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı