Sinerji Bilgisayar nasıldır?

SavixieN

Decapat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Merhabalar,

Yarın veya birkaç gün içinde mağazalarına gidip BenQ Zowie XL2546-K Monitörden alacağım. Fakat ŞikayetVar'daki şikayetlere baktığımda firmaya pek içim ısınmadı. Sinerji'yi nasıl bilirsiniz ve alışveriş yapmalı mıyım?

Teşekkürler 🙂

O nasıl oluyor amirim? İnternette yapılan alışverişin 2 haftalık iade/değişim süreci oluyor.

Yasal hakkımı reddettiler telefon ve mail üzerinden taleplerime rağmen. 3 günlük uğraşlarım sonucu cayma talebi gönderdim kendilerine, verdikleri cevap aşağıdadır. Evet ben şaka yapmıyorum, bakın aşağıdaki mail ve o mail üzerine açtığım THH başvurum samimiyetimin kanıtıdır.

THH.png

mesajgecmisi1.png

Yasal hakkımı reddettiler telefon ve mail üzerinden taleplerime rağmen. 3 günlük uğraşlarım sonucu cayma talebi gönderdim kendilerine, verdikleri cevap aşağıdadır. Evet ben şaka yapmıyorum, bakın aşağıdaki mail ve o mail üzerine açtığım THH başvurum samimiyetimin kanıtıdır.

Eki Görüntüle 784465

Eki Görüntüle 784477
Dava açtınız mı? Açtıysanız umarım kazanırsınız.

Dava açtınız mı? Açtıysanız umarım kazanırsınız.

THH kararına kalmış durumda iş maalesef. Tutar bedeli düşük olduğundan tüketici mahkemesine taşınabilecek bir sipariş değil. Burada bu konuyu paylaşma sebebim sosyal üzerinde ''Sinerji çok iyidir, çok güvenilirdir'' algısı oluşturmaya çalışan samimiyeti, dürüstlüğü şüpheli şahıslar var. Ben kendi tecrübemi paylaşıyorum, çünkü böyle firmaların samimiyetini alışveriş sırasında değil, sonrasında yaptıkları davranışlar belirler.

Gözlerini bile kırpmadan yalan söylüyorlar. Bana açık ürün yolladılar daha 1 ay önce. Ürünü satana kadar onlardan iyisi yok, ürünü satın aldıktan sonra asla değişim/iade kabul etmiyorlar, bilginize.
Aynı firmadan mı bahsediyoruz. Piyasadaki en iyi müşteri memnuniyetine sahip firmalardan biridir.

Aynı firmadan mı bahsediyoruz. Piyasadaki en iyi müşteri memnuniyetine sahip firmalardan biridir.

Her şeyi bir sonraki mesajımda kanıtları ile paylaştım ben, başka söz söylemeye gerek yok diye düşünüyorum. İki haftalık iade hakkını bile kabul etmeyen bir firma, üzerine açılmış, teşhir ürünü satıyorlar.

Piyasanın ''en iyisi'' bu ise o piyasanın vay haline.

THH kararına kalmış durumda iş maalesef. Tutar bedeli düşük olduğundan tüketici mahkemesine taşınabilecek bir sipariş değil. Burada bu konuyu paylaşma sebebim sosyal üzerinde ''Sinerji çok iyidir, çok güvenilirdir'' algısı oluşturmaya çalışan samimiyeti, dürüstlüğü şüpheli şahıslar var. Ben kendi tecrübemi paylaşıyorum, çünkü böyle firmaların samimiyetini alışveriş sırasında değil, sonrasında yaptıkları davranışlar belirler.
Olayın içeriğini tam anlamıyla bilmiyorum. Fakat bizler de kendi tecrübemizi aktarıyoruz. Ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Fakat siz yaşamış olabilirsiniz ve hakkınızı sonuna kadar arayın lütfen. Bu arada Tüketici Hakem Heyetine başvurmak için bir avukata veya herhangi bir harç yatırmanıza gerek bulunmamaktadır. Doğrudan size en yakın THH'ye bir dilekçe yazarak başvurabilirsiniz.

Her şeyi bir sonraki mesajımda kanıtları ile paylaştım ben, başka söz söylemeye gerek yok diye düşünüyorum. İki haftalık iade hakkını bile kabul etmeyen bir firma, üzerine açılmış, teşhir ürünü satıyorlar.

Piyasanın ''en iyisi'' bu ise o piyasanın vay haline.
Hocam zaten Türkiye piyasasında bana doğru düzgün iş yapan bir yer gösterin.

Olayın içeriğini tam anlamıyla bilmiyorum. Fakat bizler de kendi tecrübemizi aktarıyoruz. Ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Fakat siz yaşamış olabilirsiniz ve hakkınızı sonuna kadar arayın lütfen. Bu arada Tüketici Hakem Heyetine başvurmak için bir avukata veya herhangi bir harç yatırmanıza gerek bulunmamaktadır. Doğrudan size en yakın THH'ye bir dilekçe yazarak başvurabilirsiniz.

Teşekkür ederim, online başvuruda bulundum, derslerimin yoğunluğu ve hasta olmam sebebi ile ürünü mağazalarına götürüp yüzlerine çarpamadım maalesef. İçinde bulunduğum yoğunluk ve zaten stresli olmam sebebi ile üzerinde çok durmamaya karar verdim, THH kararı ne ise o olacak. Fakat intikamımı farklı bir şekilde aldım.

Çevrem geniştir, kendilerine gelecek bir çok siparişi Itopya ve QP'ye yönlendirdim. Bana 500-600 TL için yaptıkları ayıbı zannediyorum 30-40 bin TL'lik zarar ile ödediler, haberleri bile yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı