Sinerji bilgisayar rezaleti

Hocam öncelikle kendinizle çelişiyorsunuz hem açmadım diyorsunuz hem de coil whine var diyorsunuz herhangi bir sorun için garantiye başvurmanız gerek, ayrıca seri numarası olayı çok karışık Samsung ürünlerde vsde de çıkmıyor.

Dostum ürünü iade almadıklarında ne yapacaktım. Tablo olarak mı sergileyecektim? Açıp sistemime taktım. Garantiye başvuramıyorum çünkü Sinerji'ye ulaşılmıyor. Seri numarasından da ürün çıkmadığı için garantiye gönderemiyorum.

Geçmiş olsun hocam.
Teşekkürler hocam.

Sinerji bilgisayardan aldığım ekran kartını iade etmiştim ürün açılmış alamayız dediler ürünü açmadığım halde. Bu yaşadığım ilk sorundu. Ekran kartında coilwhine problemi var bunun için göndereceğim fakat müşteri hizmetlerini arıyorum tam 40 dakika sırada bekletip başa atıyorlar. Yaşadığım diğer sorun ise garanti sorgulayacakken seri numarası giriyorum ürün bulanamadı diyor.

Benim de sistem bozuk geldi 3 defa götürdüm şu an tekrar serviste ekran kartı değişecekmiş RAM değisti işlemci değisti bir ekran ksrtı kaldı oda değisiyor rezillik

Ulaşmayı nasıl başardın mailime 1 haftadır cevap vermiyorlar.
😂 Öyle bir firma maalesef sen direk sinerji depo adresine git onlar forum doldurtturuyorlar arıza forumu sistemini götür.
Gittiğin zamanda yalandan biz mailleştik dersin alırlar sistemi iyi günler umarım sorunun çözülür benim sistem ekran kartını servise yönlendirmişler işlemci termal macun değişiyorlar halaa bekliyorum.

Öyle bir pazardayız ki maalesef bu tarz sitelerin / firmaların eline düşmüş vaziyetteyiz. Onlarda durumun farkında ki sonuna kadar hak yiyorlar. Baştan aşağı kokuşmuş bir ülkede yaşıyoruz. Umarım rabbim artık biraz şu ülkeyi görür de yüzümüzü güldürür..

Geri
Yukarı