Vatan Bilgisayar rezaleti

Frankensteinn

Hectopat
Cuma gününden beri bekliyorum bugün de paketim hazırlanmayacak galiba sürekli siparişim onaylanmış gözüküyor müşteri temsilciliği desen daha beter 59 kişi önümdeymiş yersen tamamen rezalet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum hafta sonu sokağa çıkma yasağı vardı. Zaten cuma sipariş etmişsin. İşleme geçmesi 2 gün sürer daha 2. Gün iş günündesin ne bu hırs? Orada çalışanlar da insan. İşçi sayısı yarı yarıya düşmüş durumda. Sen 2 gün geç verildi diye olay çıkarma derdindesin. Bekle elbet verilir kargoya. Adamlar sokağa çıkma yasağında bir de çalışsın mı?

Benzer sorunu, çoğu kişi yaşıyor.

Genelde 1 gün iş, 1 gün tatil şeklinde çalışılıyor ve hafta sonu firmalar kapalı.

Haliyle 3-4 gün gecikme şeklinde bizlere yansıyor.

Hepsiburada'dan kitap aldım, Perşembe günü kargolandı, bu sabah elime geçti. Şikayet etsem bile elim boş kalacak.

Normal şartlarda bu dediğinizde haklısınız ama şu an için sabırlı olmalısınız.

Ben de cuma günü sipariş vermiştim fakat hem hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile birlikte hemde KDV indirimi dolayısıyla gecikmesi normal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer sorunu, çoğu kişi yaşıyor.

Genelde 1 gün iş, 1 gün tatil şeklinde çalışılıyor ve hafta sonu firmalar kapalı.

Haliyle 3-4 gün gecikme şeklinde bizlere yansıyor.

Hepsiburada'dan kitap aldım, Perşembe günü kargolandı, bu sabah elime geçti. Şikayet etsem bile elim boş kalacak.

Normal şartlarda bu dediğinizde haklısınız ama şu an için normal karşılamalısınız.
Normal şartlarda da toplama bir bilgisayarın ertesi gün kargoya verildiğini görmedim ben açıkçası. Cumartesi kargolar yarım gün çalışır zaten. Pazar da kapalı. En düşük ihtimal pazartesi kargoya verilir normal şartlarda. Ama şuan çarşambayı bulacaktır.

Tamam arkadaşım tamam. Adamlar bıraksınlar diğer siparişleri senin siparişini hazırlasınlar. Sanki kargon gelmeyecek gibi konuşuyorsun. Sipariş veren sadece siz değilsiniz gerçekten anlamak zor mu? Tüm dünyada yayılmış bir virüs var. Sokağa çıkma yasağı var haftada 2 gün. Arkadaşların dediği gibi sipariş vereli 2 gün olmuş. Sorun yaşadınız desem bu bir sorun değil. Saçma saçma konular açılmakta. Birazcık anlayışlı olun. Cuma siparişi verdiniz diyelim. Hafta sonu zaten sayılmıyor. Bugün de daha bitmedi. Birazcık düşünecek olursanız siparişinizi vereli iş günü olarak 1 gün bile olmamış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı