Sinerji Bilgisayar Zowie EC1 mouse iadesi

• Konuyu başlatan z3to
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 731

z3to

Centipat
Yer
Mars
Daha fazla  
Herkes merhaba, iyi forumlar dilerim.
Geçtiğimiz günlerde Sinerji bilgisayar üzerinden Zowie mouse siparişi verdim.
Ben sipariş geçtiğimde sadece EC1-b olan versiyonu vardı sonrasında ise EC2 ve S2 gibi versiyonları da stoklara dahil oldu.
Yaklaşık 1 günlük bir kullanımım oldu ürün elime oturmadı. Elime büyük geldi. İade için iletişime geçtim. Mağazamıza gelin iade koşullarını karşılıyorsa iade yaparız gibisinden konuştular. Yarın gitmeyi düşünüyorum.

Tek sorun Zowie kutusunun açılır kenarlarının bir tarafında ufak bir kırık oldu. Nasıl desem ufak bir yırtılma gibi ama sırıtmıyor yani. Bu bir sorun yaratır mı? Kenarında yırtık var deyip iade koşullarına uymuyor diyebilirler mi? Bu konuda bir endişem oldu. Onun dışında ürünün her şeyi yerinde mouse altındaki yapışkanı bile tekrar yapıştırdım ve kutuladım. Bu Mouse'u iade edip Zowie S2 ile değişimini yapacağım bu arada;

İade konusundaki endişelerime cevap niteliğinde, bu konu hakkında tecrübesi vs olanlar cevaplayabilirse sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıma engel sorunu yoksa iade almazlar. Her ne kadar 14 gün iade koşulu da olsa almayabilirler. Almazlarsa THH başvurursunuz.

Kullanıma engel sorunu yoksa iade almazlar. Her ne kadar 14 gün iade koşulu da olsa almayabilirler. Almazlarsa THH başvurursunuz.
Cevap için teşekkürler. Ben e-mail ile iletişime geçtiğimde ilk önce ec1 ile ec2'nin boyutlarının aynı olduğunu söylediler. Sonrasında ben tekrar cevap yazdım ve ikisinin farklı boyutta olduğunu araştırdığımı söyledim. Ve sonrasında ec2 yerine s2 ile değişim yapmak istediğimi veya değişim uygun değilse iade edip tekrar olarak s2 siparişi verebilirim dedim. Mağazanız istanbuldaysa gelip elden de iade yapabilirim dedim. Sonrasında bana ürünle birlikte mağazamıza gelin ürün iade ve değişim koşullarını karşılıyorsa gereğini yaparız yazdılar.

Cevap için teşekkürler. Ben e-mail ile iletişime geçtiğimde ilk önce ec1 ile ec2'nin boyutlarının aynı olduğunu söylediler. Sonrasında ben tekrar cevap yazdım ve ikisinin farklı boyutta olduğunu araştırdığımı söyledim. Ve sonrasında ec2 yerine s2 ile değişim yapmak istediğimi veya değişim uygun değilse iade edip tekrar olarak s2 siparişi verebilirim dedim. Mağazanız istanbuldaysa gelip elden de iade yapabilirim dedim. Sonrasında bana ürünle birlikte mağazamıza gelin ürün iade ve değişim koşullarını karşılıyorsa gereğini yaparız yazdılar.

Umarım değişim yaparlar. İade veya değişim yapmazlarsa garantili bir şekilde satarsınız.

Umarım değişim yaparlar. İade veya değişim yapmazlarsa garantili bir şekilde satarsınız.
Ben yapacaklarını düşünüyorum da dediğim gibi zowie kutusunun açılır kenarlarının birinin ucunda ufak bi yırtık gibi bir şey oldu açarken oldu büyük ihtimal o sıkıntı yaratır mı onu düşünüyorum.

Ben yapacaklarını düşünüyorum da dediğim gibi zowie kutusunun açılır kenarlarının birinin ucunda ufak bi yırtık gibi bir şey oldu açarken oldu büyük ihtimal o sıkıntı yaratır mı onu düşünüyorum.

Bazı ürünler kargoda kutusu hasar görebiliyor. Öyle olunca kabul ediyorlar. Fakat yırtık büyükse sıkıntı olabilir. Küçükler ise sıkıntı olacağını sanmıyorum.

+

Bugün mağazaya gittim. Sağ olsunlar çok ilgilendiler. Mouse'u iade edip yerine zowie s2 aldım.

Merhaba z3to,

Ürünümüzden ve değişim sürecinden memnun kaldığın için çok mutlu olduk.

Gelecekte böyle bir problem yaşadığında [email protected] adresinden de bizimle iletişime geçebilirsin.

Yeni mouseunu sağlıklı ve mutlu günlerde kullanman dileği ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı