Sinerji bilgisayar

Z11 NEO modelinde de o kadar fan var mıdır ?
Kasa üzerinde bir adet önde mavi ledli molex bağlantılı 12 Cm lik fan,
Arka bir adet egsoz ledsiz 12 Cm PWM bağlantılı fan,
Üstte bir adet 12 Cm mavi ledli PWM bağlantılı fan,
Yan kapaklarda ise birer adet 8 Cm molex bağlantılı fan geliyor.

Kasa üzerinde bir adet önde mavi ledli molex bağlantılı 12 Cm lik fan,
Arka bir adet egsoz ledsiz 12 Cm PWM bağlantılı fan,
Üstte bir adet 12 Cm mavi ledli PWM bağlantılı fan,
Yan kapaklarda ise birer adet 8 Cm molex bağlantılı fan geliyor.

Bende 2 tane ( 1 üstte, 1 önde) sanıyordum kasanın yanında bir de fan almayı düşünüyordum da onun için sordum. Teşekkürler dostum :)

Montaj İnventus kadar iyi değil, Vatan kadar rezalet değil. Sinerji düşük fiyatları sebebiyle çok iyi bir alternatif olmaya başladı. Fakat yüksek bütçeli bir sistem dizecek olsam İnventus'tan şaşmam.
Bugün Vatan Bilgisayar Üsküdar şubesine gittim ve bilgisayarı toplattım. Ben gayet memnunum montajı iyi yaptılar. Her Vatan şubesi rezalet toplamıyor.

Evet mesela Adana Merkez Şubesi gayet iyi. Fakat İskenderun Şubesi rezalet. O yüzden Vatan tavsiye etmiyorum. Belli bir standartları yok. İşiniz OEM'de çalışan elemanın insafına kalıyor.

Windows satın almadım ama yinede kurmuşlar bana sadece etkinleştirmek kaldı.
Kampanya falan mı vardı acaba? Bende sistem toplayacam kendim toplayıp öğrenmek istiyordum eğer onlar ücretsiz win 8.1 kuruyorsa onlara toplatıcam. Başka alışveriş yapan arkadaşlar da bu konu hakkın da yorumlarını yazarlarsa sevinirim.

windows sun demosu kurulmuştur ücretsiz değil o arkdaşın yazdıklarına bakın bana aktive etmek kaldı diyor. eğer ucuz windows arıyorsanız kinguin den çok ucuza oem key satın alabilirsiniz şimdiye kadar 7 tane aldım herhangi bir sorun yaşamadım o sitenin oem keylerinde

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı