Sinerji bilgisayardan alınan ürün kullanılmış ve eksik geldi

Solistrakya

Hectopat
Daha fazla  
Sinerji bilgisayardan Ryzen 5 5600 (MPK) işlemcisini aldık ve ürün termal macun lekeleri ile birlikte kullanılmış bir şekilde geldi ve fan ile gelmesi gerekirken fan gelmedi. Büyük ihtimalle iade ürün yolladılar ve ürünü iade eden kişi fanı da yollamamış. Bu konu hakkında mail attım yardımcı olmazlarsa nasıl THH'ya başvuru yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam MPK ürün fansız üründür. Toplu halde sadece işlemcilerin satın alındıgı ve öylece satıldıgı şeydir.

Sinerji bilgisayardan Ryzen 5 5600 (MPK) işlemcisini aldık ve ürün termal macun lekeleri ile birlikte kullanılmış bir şekilde geldi ve fan ile gelmesi gerekirken fan gelmedi. Büyük ihtimalle iade ürün yolladılar ve ürünü iade eden kişi fanı da yollamamış. Bu konu hakkında mail attım yardımcı olmazlarsa nasıl THH'ya başvuru yapmalıyım?
Kutu açılışında video çektiysen, o videoda / fotoğrafta termal macun lekeleri görünüyorsa Sinerji ile konuş Pazartesi, değiştirmeye yanaşmazlarsa veya bir yanlışlık olmuş demezlerse o zaman THH düşünebilirsin.

MPK olması sadece fan gelmeyebilir.

Ürün detaylarinda soğutucu olduğu yazıyordu ve MPK kutusuz ama fanla birlikte geliyor anlamında diye biliyorum öyle görmüştüm bir yerde.

Ürün detaylarinda soğutucu olduğu yazıyordu ve MPK kutusuz ama fanla birlikte geliyor anlamında diye biliyorum öyle görmüştüm bir yerde.

Benim bildiğimde tray işlemcinin AMD tarafında MPK olarak adlandırıldığı. Sipariş ettiğiniz ürünün detaylarında soğutucu geldiği söyleniyorsa sorunlu ürün geldmiş geri gönderip değişim talep edin.

1710082515641.png

Siz soldakini aldınız büyük ihtimalle onda soğutucu gelmez, tray işlemciler soğutucusuz gelir. Termal macun oluyor mu bilmiyorum ama belki göndermeden önce test etmek için sisteme takmışlardır. Ürün sıkıntısızsa bence fazla kafa karıştırmadan keyfinize bakın.

Eki Görüntüle 2137721

Siz soldakini aldınız büyük ihtimalle onda soğutucu gelmez, tray işlemciler soğutucusuz gelir. Termal macun oluyor mu bilmiyorum ama belki göndermeden önce test etmek için sisteme takmışlardır. Ürün sıkıntısızsa bence fazla kafa karıştırmadan keyfinize bakın.

Direkt tray olarak yazmadiklari için aklım karisti MPK çoğu sitede trayden farklı tanımlanmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı