Sinerji bilgisayardan ürün almayın!

Ama 15 gün olmadı daha alalı. Ben cayma hakkımı kullanmak istiyorum. İademi alıp kendileri uğraşsalardı ürünün derdiyle tasasıyla. Hepsiburada'da yaşadım aynı sorunu, 1 hafta içinde paramı kartıma yatırdılar. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde 15 gün içinde koşulsuz şartsız iade hakkı vardır. Bu adamlar kendilerine özel yasa çıkarmışlar resmen. İşlerimin ve yedek PSU'mun olmadığı döneme denk geldi yoksa her türlü iade aldırırdım ben onlara.
Eğer dediğiniz gibiyse tüketici hakları mahkemesine başvurun değişimi yapmıyorlarsa en sağlıklısı o olucaktır kanımca.

Ama 15 gün olmadı daha alalı. Ben cayma hakkımı kullanmak istiyorum. İademi alıp kendileri uğraşsalardı ürünün derdiyle tasasıyla. Hepsiburada'da yaşadım aynı sorunu, 1 hafta içinde paramı kartıma yatırdılar. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde 15 gün içinde koşulsuz şartsız iade hakkı vardır. Bu adamlar kendilerine özel yasa çıkarmışlar resmen. İşlerimin ve yedek PSU'mun olmadığı döneme denk geldi yoksa her türlü iade aldırırdım ben onlara.
İade alınması için tekrar satılabilir durumda olması gerekli neden başkasına gidecek ürün sorunlu olsun?

İade alınması için tekrar satılabilir durumda olması gerekli neden başkasına gidecek ürün sorunlu olsun?

Üründe sadece ses sorunu var, güç girişlerini kontrol ettim bir sıkıntı yok. Bu sesi bazı kişiler takmaz ama ben sese oldukça duyarlı bir insanım. Araştırdığım kadarıyla bu üründe olan kronik bir sorunmuş ve servis ses düzeyine göre değişim yapıp yapmayabiliyormuş. Ben de bu sorundan dolayı ürünü 15 günlük hakkımı kullanarak iade etmek istedim. Sanki ben bozmuşum gibi konuşuyorsun. Ben insanlık vazifesi olarak yaşadığım sorunu bir başkası yaşamasın veya bunun bilincinde olarak alışveriş yapsın diye paylaştım. Tekrar söylüyorum Hepsiburada'da tıtatıp benzer bir durumla karşılaştım, 1 hafta içinde iade işlemimi hallettiler.

Geri
Yukarı