Sinerji Clash oyun bilgisayarı alınır mı?

enesozerr

Femtopat
Daha fazla  
Yeni bir masaüstü PC alacağım ve bu kasayı beğendim ve bu sistemi almayı düşünüyorum. Sizce nasıl fiyatına değer mi? Donanımsal olarak darboğaz vb sorunları yaşar mıyım? Bunları merak ediyorum şimdiden teşekkürler.
Kasa linki: Sinerji Clash Oyun Bilgisayarı

Son düzenleyen: Moderatör:
500-1K arası verip R5 5600'lü bir sistem daha iyi olacaktır. Şu an Donanım Arşivi'nin bir PC'si var 20kya bakmanı tavsiye ederim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

500-1K arası verip R5 5600'lü bir sistem daha iyi olacaktır. Şu an Donanım Arşivi'nin bir PC'si var 20kya bakmanı tavsiye ederim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet bir göz attım. Güzele benziyor. Taksit seçenekleri de var ancak Tebilon markasını ilk kez duyuyorum. Güvenilir mi sizce? Deneyimleriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bir göz attım. Güzele benziyor. Taksit seçenekleri de var ancak Tebilon markasını ilk kez duyuyorum. Güvenilir mi sizce? Deneyimleriniz var mı?

Donanım Arşivi gibi büyük bir kurumla yapılan sponsorluğun güvenilir olduğunu düşünüyorum hocam. Tabii bende hiç alışveriş yapmadım oradan isterseniz araştırın bakın kafanıza yatarsa. Çok iyi fiyat çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı