sinerji.gen.tr'yi dava etmek

Ne gibi bir sorun söz konusu? ve başka bilgisayarda denediniz mi?

Ben bir anlık dalgınlık ile ekran kartı olarak algıladım 🤦‍♂️

Bu gibi durumlarda alınan ürünlerin bozuk olduğunu belirtmeden direkt değişim hakkını kullanmak lazım. Bunu hep söylüyorum. Çünkü ürünün sorunlu olduğunu öğrendikten sonra işi iyice yokuşa sürüyorlar veya garanti süreçleri devreye girerek tüketici mağdur duruma düşüyor.

Peşini bırakmayın ve hakkınızı alın. Tüketici mahkemesine gidipte davayı kaybeden çok az kişi vardır.

Ben bir anlık dalgınlık ile ekran kartı olarak algıladım 🤦‍♂️

Bu gibi durumlarda alınan ürünlerin bozuk olduğunu belirtmeden direkt değişim hakkını kullanmak lazım. Bunu hep söylüyorum. Çünkü ürünün sorunlu olduğunu öğrendikten sonra işi iyice yokuşa sürüyorlar veya garanti süreçleri devreye girerek tüketici mağdur duruma düşüyor.

Peşini bırakmayın ve hakkınızı alın. Tüketici mahkemesine gidipte davayı kaybeden çok az kişi vardır.
Ekran kartı zaten bozuk olan.

Ekran kartı zaten bozuk olan.
Bunu nasıl sorunsuz diyerek geri gönderdiler hayret edilesi. Durmadan arayıp kafalarını şişirmek yararlı olabilir. Onlar size geri gönderdikçe kartı, siz de onlara geri gönderin. Peşini bırakmamak lazım. Umarım en kısa zamanda sorun çözüme kavuşur.

Bugün Sinerji instagram adresi üzerinden böyle bir paylaşımda bulunmuş:

Screenshot_20200821-140554_Instagram.jpg

Sinerjiye git ekran kartını al çalışıyorsa sorun sende çalışmıyorsa veya bir performans düşüklüğü var ise ve iade kabul etmiyorlar ise hakem heyetine başvurabilirsin.

Geri
Yukarı