Sinerji mi Vatan mı ?

FatihDmrkn

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, yakın zamanda bir pc toplamak istiyorum. Yaklaşık 3000 TL'lik bir sistem ve Sinerji bilgisayardan topladığımda Vatan bilgisayardan daha ucuza geliyor, kullanıcı yorumlarına baktığımda daha önceki zamanlarda Sinerji bilgisayarı bayağı kötülediklerini okudum. Şuan kasa toplayanların bir çoğu Sinerji bilgisayar üzerinden topluyor. Sizce Sinerji bilgisayar güvenilir mi ? Sonuç olarak az para vermiyoruz 2-3 aylık maaşımız. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, sinerjiden dün sistemimi sipariş ettim. Sipariş elime ulaşınca size mesaj atıp kablolamasının nasıl olduğunu, bi problem olup olmadığını yazabilirim eğer 2 3 gün civarı vaktiniz varsa :)

Merhabalar, sinerjiden dün sistemimi sipariş ettim. Sipariş elime ulaşınca size mesaj atıp kablolamasının nasıl olduğunu, bi problem olup olmadığını yazabilirim eğer 2 3 gün civarı vaktiniz varsa :)

Ben de sinerjiden sipariş vermek üzereyim sistemimi ancak biraz daha düşünüyorum forumdan biri daha vardı sinerjiden sistem toplayan i3 işlemciliydi hatta, cuma günü eline ulaşmış sistem ama hala fotoğraflarını atmadı, merakla bekliyoruz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı