Sinerji mi Vatan mı ?

Estafurullah hocam bir sorun falan yok değil mi kasada, kargoda sorun yaşadım benzeri bir şey demiştiniz heralde nasıl bir sorun inşallah ciddi değildir bir de bileşenler size parça parça mı geldi yoksa kurulu halde mi, ben de toplayacağım sinerjiden montajı da pek bilmiyorum kargoda falan sorun yaşanıyor mu ki montajlı halde geldiği zaman ?
Hocam kasa sapasağlam duruyor. Kargoda yaşadığım sorun ürünle alakalı değildi. Yurtiçi Kargo ürünü evime getirmedi. Kargo takibine de ''adreste ulaşılamadı, not bırakıldı'' yazdılar. Ama ortada böyle bir şey yok. Saat öğlen 1'den akşam 6'ya kadar 5 defa çağrı merkezini, 2 defa genel müdürlüğü aramam sonucunda akşam 7'de kargom evime geldi. Paketleme gayet sağlam yapılmış. Sinerji sitesinde sepetinize montaj hizmeti eklerseniz ürünü montajlayıp gönderiyorlar. Ben öyle aldım. Kablolama da imkan dahilinde gayet güzel yapılmış. Ben gerçekten memnun kaldım Sinerji'den.

Hocam kasa sapasağlam duruyor. Kargoda yaşadığım sorun ürünle alakalı değildi. Yurtiçi Kargo ürünü evime getirmedi. Kargo takibine de ''adreste ulaşılamadı, not bırakıldı'' yazdılar. Ama ortada böyle bir şey yok. Saat öğlen 1'den akşam 6'ya kadar 5 defa çağrı merkezini, 2 defa genel müdürlüğü aramam sonucunda akşam 7'de kargom evime geldi. Paketleme gayet sağlam yapılmış. Sinerji sitesinde sepetinize montaj hizmeti eklerseniz ürünü montajlayıp gönderiyorlar. Ben öyle aldım. Kablolama da imkan dahilinde gayet güzel yapılmış. Ben gerçekten memnun kaldım Sinerji'den.

Anladım hocam sevindim sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine, güle güle kullanın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı