Sinerji rezilliği

İlk başta görüntü gelmedi zaten 14 gün sonra ben el attım kasaya kasa geldiği gün iade maili yolladım cevap vermediler birkaç gün sonra tekrar attım yine cevap vermediler.
Ne zaman olduğu önemli değil. Bu işler kafana göre olmuyor. Üründe sorun varsa önce teknik servis inceler, sorun nerede ve KİMDEN KAYNAKLI diye. Üretici/satıcı kaynaklı sorunsa eğer değişim veya iade yoluna gidilir. Ya sen bozduysan makineyi? Adam boşu boşuna zarar etmiş olacak. Yok öyle dünya.

27 Mayıs 2023 tarihinde Sinerji.gen'den aldığım bilgisayar görüntü vermedi çalışıp. Bende iade maili yolladım hem de 2 kere fakat hiçbirine cevap yok sonra sorun neymiş bakayım dedim çözemedim satmaya karar verdim fakat anakartın ekran kartı tırnağını kırdığım için anakartın değeri çok düşüyor. 1500 2000 zararla satıyorum fakat Sinerji gen güvenimi çok kırdı bir daha alışveriş yapmam oradan sorunuma çözüm bile aramadilar. Forumda çözmüş gibi oldum fakat çözemedim.
Ne olursa olsun maile cevap verilmemesi hoş değil fakat diğer iletişim yollarından da iletişime geçmeyi denediniz mi? Bunun dışında görüntü gelmemesinin parçalarda bir arıza durumu olmasından ziyade bir takım montaj hataları veya sürücü-sürüm gibi sorunlarından ötürü olması daha muhtemeldir. Hazır sistem alıp bu durumu yaşadıysanız o ayrı fakat toparlarken sizin hatanız dolayısıyla zarara uğrattığınız bir parça hakkında bir talepte bulunamazsınız.

Oda içinde taşıma mı yolculuk mu?

Evden eve.

Ne zaman olduğu önemli değil. Bu işler kafana göre olmuyor. Üründe sorun varsa önce teknik servis inceler, sorun nerede ve kimden kaynaklı diye. Üretici/satıcı kaynaklı sorunsa eğer değişim veya iade yoluna gidilir. Ya sen bozduysan makineyi? Adam boşu boşuna zarar etmiş olacak. Yok öyle dünya.

Kardeş zaten ben ilk geldiği gün iade istedim cevap verilmedi ve şu an iade kabul edilse bile etmem fiyatı 14000 olmuş durumda en ucuz.

Son düzenleme:
@UmutHope1 “kardeş” ben de sana zaman fark etmez diyorum. Belki açtığın gibi su döktün üzerine satıcı nereden bilsin? Belki masana koyarken düşürdün? Ürün evine girdikten sonra arızalı çıkıyorsa gönderirsin, inceleyip sen mi yaptın yoksa kendi hataları mi diye bakarlar.

@UmutHope1 “kardeş” ben de sana zaman fark etmez diyorum. Belki açtığın gibi su döktün üzerine satıcı nereden bilsin? Belki masana koyarken düşürdün? Ürün evine girdikten sonra arızalı çıkıyorsa gönderirsin, inceleyip sen mi yaptın yoksa kendi hataları mi diye bakarlar.

Göndermek için mail yolladim geri dönülmedi ben direk para iadesi istemiyordum.

Geri
Yukarı