Sınıfımda 150K abonesi olan YouTuber var ve kıskanıyorum

Başkasının emeğine saygı göstermeyen, kazancına saygı göstermeyen, her şeyi oturduğu yerde kıskanan ama bir yerlerini kaldırıp bir şeyler için çabalamayan boş bir insan kitlesi yetişiyor artık son zamanlarda. Yazık Türkiye'nin problemi sadece ekonomi değil ve bundan sonraki nesilin çok da iyi gelmediğini görebiliyorum.

Arkadaşlar, sınıfımızda 150K aboneye sahip sınıf arkadaşım var. Bu duruma çok kıskanıyorum ne yapmalıyım derste hep dolar konusu açıldığı zaman o çocuğu konuşuyorlar ve benim de moralim bozuluyor. Bu sınıf arkadaşım eskiden de sınıf arkadaşımdı YouTube'a başlamadan önce popüler değildi şimdi popüler duruma çıktı. Bu duruma düşseydiniz ne yapardınız?
Kıskanmak yerine tebrik etsen mesela eğer işini hakkıyla yapıyorsa? Niye kıskanarak işi zorlaştırıyorsunuz ki?

13 sayfayı da okudum forumun en saçma muhabbetlerinden biri dönmüş biri kanalı kapattırak diyor sen ne hakla birinin emeğini çöp etmeye çalışıyorsun? Boş boş konuşuyorsun. 2. olarak burada kıskanılacak bir şey var. Ama bu kadar kıskanılması normal değil. Sen maddi/manevi durumlardan başaramamışsındır, veya başarmak istememişsindi. R kıskanırsın veya kıskanmazsın. Ama gidip şu kadar kazanıyor, ben çok kıskanıyorum. Deyip konu açman mantıksız. Kıskanıyorsan veya rahatsız oluyorsan arkadaşınla muhatap olma. ya da yakın arkadaşınsa, sende YouTube kanalı açıp arkadaşından reklam yapmasını iste. Sende emek ver sende geliş.

13 sayfayı da okudum forumun en saçma muhabbetlerinden biri dönmüş biri kanalı kapattırak diyor sen ne hakla birinin emeğini çöp etmeye çalışıyorsun? Boş boş konuşuyorsun. 2. olarak burada kıskanılacak bir şey var. Ama bu kadar kıskanılması normal değil. Sen maddi/manevi durumlardan başaramamışsındır, veya başarmak istememişsindi. R kıskanırsın veya kıskanmazsın. Ama gidip şu kadar kazanıyor, ben çok kıskanıyorum. Deyip konu açman mantıksız. Kıskanıyorsan veya rahatsız oluyorsan arkadaşınla muhatap olma. ya da yakın arkadaşınsa, sende YouTube kanalı açıp arkadaşından reklam yapmasını iste. Sende emek ver sende geliş.
Konu büyük ihtimal dalga amaçlı. He böyle bir şey var ise ben kiskanmam tebrik ederim. Çıkarcı biri olsaydım reklam yaptırdım.

Geri
Yukarı