Sınıfımda 150K abonesi olan YouTuber var ve kıskanıyorum

Bu mesajda okul çocuğun kanalının nasıl kapatabildiğini açıkladım.
Kimse kıskanç bir ergenin (hatta ergen bile olamayacak birinin) ağlaması yüzünden kanalını kapatmaz kimse de kapattıramaz. Saçma sapan yazmayın şu foruma bazen birilerinin yazdıklarını okurken beynimin eridiğini hissediyorum.

Ailelerine söyleyebilirler. Eğer çocuğu para kaynağı olarak kullanıyorlarsa itiraz ederler.

En azından çocuğa söyleyecek söz bırakamazsın.

Kaç yaşındasınız?

Neden 150 k abonesi olan birisini kıskanan arkadaş için çok boş ve asla işe yaramayacak taktikler vermeye çalışıyorsunuz?

Kimse kıskanç bir ergenin (hatta ergen bile olamayacak birinin) ağlaması yüzünden kanalını kapatmaz kimse de kapattıramaz. Saçma sapan yazmayın şu foruma bazen birilerinin yazdıklarını okurken beynimin eridiğini hissediyorum.

Yalnız orada çocuk hep hava atarken diğer çocuklar sessiz kalamaz. + Bende zaten okulun yarısı şikayetçi olduğunda bunu yapabilirler demek istedim.

Arkadaşlar, sınıfımızda 150k aboneye sahip sınıf arkadaşım var. Bu duruma çok kıskanıyorum ne yapmalıyım derste hep dolar konusu açıldığı zaman o çocuğu konuşuyorlar ve benim de moralim bozuluyor. Bu sınıf arkadaşım eskiden de sınıf arkadaşımdı YouTube'a başlamadan önce popüler değildi şimdi popüler duruma çıktı. Bu duruma düşseydiniz ne yapardınız?

Başkasının emeğini kıskanmayın çok çirkince bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı