Sınıfımda bulunan insanların garip davranışları

Öncelikle saçma gelebilir fakat dogru, sınıfta 39 kişiyiz ve evet 38 kişi bana karşı yer alan grupta yaklaşık 20 erkek var. Ben de dahilim. Ve hepsi uygunsuz içerik izleyerek hatta sınıfta birbirlerine uyguladıklarını bile görmüşlüğüm vardır. Bu kitle ile 2 yıldır savaş içindeyim, bana montaj yapıp fake hesap açıp okuldaki herkesin Dm'lerine atmaktan tutun benim haberim yokken altımdan bir sürü iş çevirdiler. (Ciddi konu öyle 2 yaşında çocukların uydurdugu hikaye değil, ciddi yaşadıgım bir durum.)

Şu an yaptıklarını da daha yeni yeni öğreniyorum ve bu yaptıklarını o kadar güzel benim üstüme atıyorlar ki onca ayıp içerik izleyip uygulamışlar öyle bir üstüme kaldırıyorlar ki sanki ben yapmış gibiyim. Hepsinde de keko olma çabası var fakat bana keko diyorlar. Öğrenci grubu açmışlar, sınıf girmedim. Sınıfla 2 yıldır savaş içindeyim, ne hikmetse öğretmenlerde benim ortalamamın yüksek olmasına rağmen ortalamaları 60-70 olan olan bu kişi grubunu destekliyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Sana kendi yaşadığım hikayeyi anlatayım da şükret. Neşelen. Bizim arkadaşlar, yaklaşık 7-8 erkek başka bir erkeği sınıfın köşesinde o "uygulama" işlemine maruz bırakıyorlardı, o sırada öğretmen görmüştü. Öğretmen gördüğünde arkadaşın gömleği dağılmış, yakası bozulmuş kötü bir haldeydi. Neyse ki biz bir arkadaşla dahil olmamıştık. Bu da bir hikaye işte. Beterin beteri var.

İdare ile görüşmeyi deneyin, kendinizi boş yere sıkmayın, üzmeyin başka insanlar için. Hakkınızı arayın.

İdare ile görüştüm idare bana böyle öğrencilerin varlıgından haberlerinin oldugunu onlara diploma verilmiceğini ve senenin sonunda okul kariyerlerinin biticeğini söyledi meğer böyle öğrenciler sona kadar okuyup en son okul kariyerleri bitiyormuş biraz sevindim devlet okulundayım ama kafayı yemek üzereyim sınıf degiştirme çabası içindeyim.

İdare ile görüştüm idare bana böyle öğrencilerin varlıgından haberlerinin oldugunu onlara diploma verilmiceğini ve senenin sonunda okul kariyerlerinin biticeğini söyledi meğer böyle öğrenciler sona kadar okuyup en son okul kariyerleri bitiyormuş biraz sevindim devlet okulundayım ama kafayı yemek üzereyim sınıf degiştirme çabası içindeyim.
Tamam ailen para da vermiyormuş okula. Dediğim gibi, bence en yakın zamanda okulunu değiştirmelisin.

Sana kendi yaşadığım hikayeyi anlatayım da şükret. Neşelen. Bizim arkadaşlar, yaklaşık 7-8 erkek başka bir erkeği sınıfın köşesinde o "uygulama" işlemine maruz bırakıyorlardı, o sırada öğretmen görmüştü. Öğretmen gördüğünde arkadaşın gömleği dağılmış, yakası bozulmuş kötü bir haldeydi. Neyse ki biz bir arkadaşla dahil olmamıştık. Bu da bir hikaye işte. Beterin beteri var.

Bizimki daha beter bildiğin erkek erkeğe grup yapıyorlardı ve hiç kimse bir şey yapmıyordu akıl hastenesine yatmassam bu dönem sonu şanslıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı