Sınıfımdaki kızdan hoşlanıyorum

Sınıfta benim arkamda oturuyor kendisi, konuşuyoruz falan her şey iyi de, bir öteki seviye yok. Kızla WhatsApp'dan falan konuşuyoruz. Samimi gibiyiz ama flört kısmına geçemedim daha. Onunda bana karşı boş olmadığını düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Kızın sana karşı boş olmadığından emin misin? Zamanında aynı hissiyata bende kapılmıştım. Fakat kız beni arkadaşı olarak gördüğünü söylemişti.

Kız için teknoloji sitesinde üyelik açan koca yürekli kardeşim... Sen hoşlanmıyorsun aşık olmuşsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sana şunu söyleyeyim;
Ben liseye gidiyorum, arkamdaki kızdan hoşlanıyordum... Ta ki bunun ergenlik dönemindeki yoğunlaşan duygulardan dolayı olduğunu anlayana kadar. Kızlar evliliği düşünmez, sadece onun isteklerini karşılarsan seninle olur ama ne için?
Tabii ki de kendi ihtiyacını karşılayıp sıkıldıktan sonra bırakmak için.
Böyle olacaksa hiç sevgili falan olma neden biliyor musun?
Ayrılırken büyük acılar çekersin, unutamazsın vesaire.
Benim sana tavsiyem şu; İnsanları analiz etme konusunda geliş. Bu çok işine yarayacak.
Bu konuda gelişince hoşlandığın kişiyi tart, yani gözü havada mı, yoksa ciddi ve gerçek bir insan mı?
Gözü hava da ise boş ver sana kız mı yok? Ha eğer gerçekçi bir insansa, bir gelecek istiyorsa bu iş OK.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Ayrıca bunu sınıfında bilen varsa ve senin hoşlanma işin ortaya çıkarsa tek yapman gereken;
Soğukkanlı ve ciddi olmak. Yok efendim dalga geçmişler bilmem ne takmayacaksın. Her zaman ciddi.
Ama iyi karar ver, yaptığın seçimler hayatını etkiler ve ne demiş Devlet Adamı (G-MAN);
Yanlış yerdeki doğru kişi her şeyi değiştirebilir.

Bu tarz durumlarda akışına bırakıp anın tadını çıkarmaktan yanayım.
Hocam biraz aceleci davranmamı sebebi okul bittiğinde başka sınıflara dağılacağız. O yüzden biraz daha çabuk olmak istiyorum.
Kızın sana karşı boş olmadığından emin misin? Zamanında aynı hissiyata bende kapılmıştım. Fakat kız beni arkadaşı olarak gördüğünü söylemişti.
Tabiki %100 emin değilim fakat hareketleri felan ne biliyim öyle hissettiriyor. Sizde nasıl olmuştu?
Maalesef efendim çağımızın kızları iyi değil, %95 popüler mavi gözlü küpe takan tipleri arıyorlar 12-20'ye kadar böyle. Eğer söyleyeceğim diyorsan sana birkaç tavsiye verebillirim biraz kendini şartlandırman gerek tabi ki kıza okul dışı veya çıkışında yan yana yüreyerek konuşabillirsin ama arkadaşları hemen akbaba gibi başınıza üşeşecek komik duruma düşeceksindir, onun için "Akşam sana bir şey söylemek istiyorum" deyip açılabillirsin ama büyük ihtimalle "seni zaman geçirecek enayi" olarak görüyordur kalbini kırmak istemem ama "acı bir gerçek tatlı bir yalandan daha iyidir" günde senin gibi onlarca kişiyle konuşur bu tipler ama illa söyleyeceğim dersen kızın arkadaşlığın kaybetmeyi göze al derim.
Arkadaşları hiç ellemiyor. Kızın yanına gidip oturduğum zaman genelde benim arkadaşlar soruyor çıkuyormusunuz felan diye. Konuştuğu kişiyi görmedim yani ne bileyim o benim mesajlarımı biliyor ben de onun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı