Bir kızdan hoşlanıyorum

Jira hocamı çok severim ama gerçek hayatta hiç görmedikleri, gerçek ismini bile bilmedikleri birine nasıl bu kadar hayranlık duyuyorlar anlamıyorum. Tekrar söyleyeyim, @Jira'yı sevdiğimi kendisi de biliyor.
Bazen hayran olmak için tanışmak gerekmiyor, yazıları bile yetebiliyor. Misal @acv'a da hayranım, @24099'a da hayranım ve daha bir sürü kişiye hayranım. Oluyor böyle şeyler.

Misal siz Michael Jackson ile tanışmış mıydınız? :)

Jira hocamı çok severim ama gerçek hayatta hiç görmedikleri, gerçek ismini bile bilmedikleri birine nasıl bu kadar hayranlık duyuyorlar anlamıyorum. Tekrar söyleyeyim, @Jira 'yı sevdiğimi kendisi de biliyor.
Eyvallah kardeşim. Sempati duymak diyelim biz ona. Benim de sempati duydugum kişiler var.

Bazen hayran olmak için tanışmak gerekmiyor, yazıları bile yetebiliyor. Misal @acv'a da hayranım, @24099'a da hayranım ve daha bir sürü kişiye hayranım. Oluyor böyle şeyler.

Misal siz Michael Jackson ile tanışmış mıydınız? :)
Bir kaç şey söylecektim ama yanlış anlaşılmam muhtemel, o yüzden susuyorum. Forumdaki herkesi de seviyorum.

Hocam yanılmıyorsam orada korona az olduğu için okul açık. Başlarda ara ara sohbet aç ama dikkat et boş konu olursa çok belli olur sevdiğin. Yine ara ara güldürecek espriler yap eğer biraz daha yakınsan espriler daha iyi olmalı. İnternette dolaşan memeler herkese komik gelmez genelde anlık espriler yap. Yine ara ara onun konuşmalarını destekle. Sonrası gelir.

Sen yine şanslısın aynı okuldasınız :D.
Ben daha önce birinden hoşlandım, o da sınavdaydı. Daha sonra bir kere daha göremedim. Hiç konuşamadım da.
Sen direk başla yavaştan bence.

Belki linç yiyeceğim bu konu için ama yine de açmak istedim :D okulda benden 1 yaş büyük bir kız var. Her şey geçen ay başladı. Ben okul merdivenlerini çıkarken uzun süre bana baktı. Bir vukuat işlemişim gibi. Sonra arkadaşlarımla gezerken ve o kantindeyken ani bakışmalarımız oldu. Sonra bazen sınıfıma uzanıp bakıyor veya içeri giriyor beni görünce bakıp çıkıyor, kız çok güzel ama :D ben de hoşlanıyorum daha konuşma fırsatımız olmadı. Bugün okula giderken önümü kapatmaya çalıştı biraz. Sizce bir kıvılcım var mı? İçimi dökmek için açtım sadece saldırmayın :D.

Bir gün bu duyguyu yaşamak isterim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı