Sınıfımdaki kızdan hoşlanıyorum

Sınıfta benim arkamda oturuyor kendisi, konuşuyoruz falan her şey iyi de, bir öteki seviye yok. Kızla WhatsApp'dan falan konuşuyoruz. Samimi gibiyiz ama flört kısmına geçemedim daha. Onunda bana karşı boş olmadığını düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Ah be kardeşim çocukluğum aklıma getirdin eyvallah .

Renk örneğini verme amacınız ne? Bir etkisi var mı insan ilişkilerinde merak ettim.
Onun sevdiği renklerde giyinebilirsin, mesela hediye bir şey alacaksın o renkte alabilirsin. Onun sevdiği renk eşyalar kullanabilirsin çoğu insan bilmez ama karşındaki kişinin sevdiğin renkte eşyalar kullanması bilinçaltında o kişi hakkındaki görüşünü değiştiriyor. Son olarak her rengin bir anlamı var mesela sarı rengi seven insanlar daha çok mutludurlar. Bu yüzden birçok yiyecek markasının logosunda sarı renk kullanılır örneğin; Mc Donalds logosu yazı rengi, Burger King logosunun arkaplanı, yine yemeksepeti arkaplanı gibi. Mesela mor renk asaleti ve lüksü temsil eder, eski zamanlarda renkler bitki köklerinden yapıldığı için bulunması en zor renk olan mor olduğu için krallar vb. kullanırmış. Buradan günümüze kadar gelmiş.
Kısacası buradan sevdiği rengin anlamına bakarak karakterini tahmin edebilirsin.

Şiirsel konuş, duygulandır. Ne bileyim abi...
Kısaca gönlünü alacağın bir şey yap veya affediceği şekilde davran.
Ya da dur dur, imalı konuş birader. Belli et azcık.
Fazla samimi olmadan davran çünkü daha sonra seni kanka görebilir.

Mesela bugün son ders boştu. Edebiyat hocası kendinizi anlatın dedi.
En son 5 dakika falan kaldı ben çıktım, yine görevimi başarıyla tamamlayıp kızları ağlattım. Konuşmayı bitirmeden hoca sınıftan çıkabilirsiniz dedi bide gülüyordu (kadın). Biraz daha konuşsam ağlamaktan ölüceklerdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı