Sınıfta kaldığımı öğrendim şimdi aileme nasıl açıklayacağım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ve bu ortalamamı yükseltme yolu var mıdır bilen varsa yazabilir mi?

K

Hala düzeltilebiliyor. Sabah koşa koşa müdür yardımcılarının ya da müdürün yanına git. Derdini anlat. En laftan anlayanla konuş. Gerekirse önce sınıf öğretmeninle konuş beraber gidin. Düzeltilebiliyor.

Karneler basıldıysa düzeltebiliyor mu hala? Karneler basıldı büyük ihtimalle.

Herhangi bir dersin performansını ya da sınavını biraz yükseltsinler işte. Rica et. Gerekirse ağla.

Çarşamba günü gittim müdür yardımcısının yanına. Anlattım 49.95 dedim, sistemi kitledim dedi. Vermedi, ağladım ciddi ciddi orada ama faydası olmadı. Yarın denesem olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
K

Karneler basıldıysa düzeltebiliyor mu hala? Karneler basıldı büyük ihtimalle.

Çarşamba günü gittim müdür yardımcısının yanına. Anlattım 49.95 dedim, sistemi kitledim dedi. Vermedi, ağladım ciddi ciddi orada ama faydası olmadı. Yarın denesem olur mu acaba?
Başkasının yanına git. Gerekirse öğretmenler odasına git ağlayarak. Herkes görmezden gelmez biri yardımcı olur. Beraber gidersiniz başka bir müdür yardımcısının ya da müdürün yanına.

İnşallah olur deneyeceğım, ailemin haberi yok 10. sınıfım velimin gelmesi işe yarar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aileme nasıl açıklayacağım yardım edebilir misiniz? Yarın dağıtılıyor karneler ve ben e-karne'den baktım. Sınıf tekrarı yazıyor aileme ne diyeceğim?
İşin kötü yanı da 49.95'le kaldı 50 olsa geçiyordum.
Hocalarına ne yaptında sana bu kadar kinlenip 49.95'de bıraktılar. Şaka bir yana gerçekten kötü bir durum neden geçirmediklerini anlamadım yarın müdürün veya yardımcısının odasına gidip son kez şansını dene.

İnşallah olur deneyeceğım, ailemin haberi yok 10. sınıfım velimin gelmesi işe yarar mı?
Gelirse çok daha iyi olur yanında götür. Aileden birisi olursa belki müdür veya yardımcısı ikna olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı