Sınıfta kaldım

katsumiii

Zeptopat
Daha fazla  
10. sınıfta 49.7 ortalamayla sınıfta kaldım. Sorumluluklarla geçer miyim? Yapacak bir şey var mı? Onceden şey falan varmıs ortalama yukseltme sınavı vesaire. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugüne kadar fark etmediniz mi kalacağınızı? Keşke bir hoca ile görüşüp durumu anlatsaydınız birazcık notlarınızı yükseltirlerdi ve kalmazdınız ama artık karneler bile verildi sanırım o yüzden geçemezsiniz.

Karne gününden sonraki 15 güne kadar müdüre danışın ortalama yükseltme sınavı hakkında. Ama bu sistem kalktı mı kalkmadı mı bir fikrim yok.

Bugüne kadar fark etmediniz mi kalacağınızı? Keşke bir hoca ile görüşüp durumu anlatsaydınız birazcık notlarınızı yükseltirlerdi ve kalmazdınız ama artık karneler bile verildi sanırım o yüzden geçemezsiniz.
9'da ben de farketmemiştim. İkinci sınavlar tam bitecekken bakmak aklıma geldi. Son üç sınavı fulleyerek geçtim. Sonraki seneler hep takdir ile geçtim. Allah kurtardı.

Yüksek ihtimal kalmıştır hocam sınıfta kalan ortalama bir öğrenci matematik fizik kimya biyoloji edebiyat gibi derslerden de kalmıştır. 50'nin altında kalıp 3 dersten kalan çok nadir.

Geri
Yukarı