Sınıfta kalma korkusu

Bir insan sınıfta kalmaktan korkuyorsa ya sorumluluklarını yerine getirmiyordur ya akli sıkıntıları vardır. Akli sıkıntıları olan kişiler için özel sınıflar açıldığını göz önünde bulundurarak o seçeneği eliyorum.

Sorumluluklarını yerine getirmeyen adamı anlarım ama hem sorumluluklarını yerine getirmemek hem de bunun için ağlamak neyin kafası? Madem her gün ağlayacak kadar kafaya takıyorsunuz bir çılgınlık yapıp ders çalışmaya başlayın.
ben meslek lisesine gidiyorum ve bilişim bölümündeyim o gün içerisinde hangi dersleri gördüysem eve geçince tekrarımı yapar sorumuda çözerim ve ona rağmen hala stresliyim

Lise 1'de notlarda düşüş olabilir normal olarak. Dersi derste dinle. Kimler ne yapıyor fikrin olsun. En azından lise sınavlarına alışıncaya kadar bırakma ipin ucunu.

Tamamdır kral teşekkür ederim en iyi anlayan sen çıktın vallaha:)

ben meslek lisesine gidiyorum ve bilişim bölümündeyim o gün içerisinde hangi dersleri gördüysem eve geçince tekrarımı yapar sorumuda çözerim ve ona rağmen hala stresliyim
İşte bende aynıyım kanka.

Kalmak için bin takla atman lazım. Türkçe il geneli olacak diye biliyorum. Pek zor olacağını sanmıyorum.

9 iseniz Türkiye geneli olacak rahat olun ders çalışın, çok zor olmaz.

Hocalar zor olacak diyor ama bilmiyorum. Bencede öyle çok zor yapmazlar. Saçma değil mi sizce de Türkiye geneli ortak olması?

Valla dostum sen her gün ders çalışmana rağmen Türkçe gibi basit bir dersten 70 alacağına inanmıyorsan okumanın bir anlamı yoktur zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı