Sınıfta uyuz olan birisinden uyuz geçmiş midir?

TheKhione

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci:D
Merhaba, bir arkadaş sınıfa uyuz hastalığına sahipken gelmiş. Her gün tokalaşırız şakalaşırız ama uyuz olduğunu yeni öğrendik ve rapor almadı. Bende de kaşıntı başladı öğrendikten sonra. Sizce uyuz kapmış mıyımdır?

Merhaba, bir arkadaş sınıfa uyuz hastalığına sahipken gelmiş. Her gün tokalaşırız şakalaşırız ama uyuz olduğunu yeni öğrendik ve rapor almadı. Bende de kaşıntı başladı öğrendikten sonra. Sizce uyuz kapmış mıyımdır?

Geçmiş olsun ceremesini çektim kurtuldum uyuz olduysan ziverr hap kullan bulursan 2 3 haftada belli olur genel de parmak araları ve kıvrımlı yerler de sivilce gibi şeyler varsa onlar larva.

Tokalaşma, herhangi bir yakın temasta veya onun giydiği bir şeyi giydiğin an bulaşır ve şaka gibi ama çevremde hep temiz insanlar uyuz kapıyor.

Tokalaşma, herhangi bir yakın temasta veya onun giydiği bir şeyi giydiğin an bulaşır ve şaka gibi ama çevremde hep temiz insanlar uyuz kapıyor.

Son zamanlar da çok fazla arttı titiz birisiyim nereden kaptıysan kapmıştım kremle neyim olacak iş değil çalışan birisi için.

Çok geç hocam ilk kabarcıklar sivilceler vardı arkadaşda ben de bilmeden dokundum bakmak için muhtemelen oldum

Geri
Yukarı