Uyuz hastalığı

b2tsm3n

Hectopat
Yer
Sihirdar Vadisi
Daha fazla  
Meslek
Feed
Arkadaşlar selam. Bende neredeyse temmuz ayının ortalarından beri kaşıntı var. Çalıştığım yerde esnaf dükkanları yan yana ve her gün beraberdik. Bir abi kaşınmaya başladı, sonrasında ben kaşınmaya başladım. Ama hafif kaşıntılar olduğu ve fazla rahatsız etmediği için, bende bulunan karaciğer yağlanması yüzünden olduğunu düşündüm. Fakat bu ay iş çığırından çıktı. Her yerim kaşınmaya ve kaşınmaktan yaralar çıkmaya başladı. Cildiyeden randevu almaya çalışıyorum 1 aydır ama alamıyorum. En sonunda acile gittim parmak aralarıma baktı ve uyuz olmuşsun dedi. Kwellada losyon yazdı ve 3 günde 4 kapak olmak üzere süreceğim. Geceleri uyuyamıyorum, uyusam bile en az 3-4 defa uykudan kalkıyorum. Daha önce uyuz olupta geçirmiş olanlar varsa nasıl geçirdikleri hakkında bilgi verebilirler mi?

Ben uyuz olmadım denize girmiştim sonrasında duş almamıştım uyuz gibi kasiniyordum ama krem sürüyordum ve sırtımı acıtarak o kaşıntıyı arka plana atmaya çalışıyordum cildiyeye gittiğimde bana bir kaşıntı iğnesi vurmuştu çok geçmiş olsun ama sen bunu yapma.

Yeni konular

Geri
Yukarı