Sınıftaki ilginç BTS fanı

Doğru ama her yerde öyle gezemezsin, kimsenin rahatını bozamasın uyarmaya calışınca bile hocamın dedigine göre galiba hocaya söylüyormuş.

Sözüm her iki tarafa da. TTS fanı öğrenci diğerlerine karışmamalı, diğer öğrenciler de BTS fanına.

Buraların yaş ortalaması 15 demişlerdi de inanmamıştım. Derdinizi seveyim...

Hocam her kişinin farklı dertleri vardır ve bunları dökmek çözüm bulmak ister arkadaş yazmış buraya.Yaş ortlaması 15 ise ne olmuş 15 yaşındakilerin zekası yok mu Türkiye'nin en iyi teknik destek veren ve en çok kullanılan forumlardan birisidir Technopat.

Hocam her kişinin farklı dertleri vardır ve bunları dökmek çözüm bulmak ister arkadaş yazmış buraya.Yaş ortlaması 15 ise ne olmuş 15 yaşındakilerin zekası yok mu Türkiye'nin en iyi teknik destek veren ve en çok kullanılan forumlardan biridir Technopat.
Evet haklısınız, ben youtube üzerinden genelde takip eden birisiyim. Videolardaki kalite maalesef buraya yansımamış. Genellikle kavga gürültü ve yığınla yanlış bilgi mevcut. Tabii ki kimse zorla tutmuyor ancak bu kadar uçurum olması garibime gitti sanırım. Başlık gerçi turnusol görevini üstlenmiş neyse.

Evet haklısınız, ben youtube üzerinden genelde takip eden birisiyim. Videolardaki kalite maalesef buraya yansımamış. Genellikle kavga gürültü ve yığınla yanlış bilgi mevcut. Tabii ki kimse zorla tutmuyor ancak bu kadar uçurum olması garibime gitti sanırım. Başlık gerçi turnusol görevini üstlenmiş neyse.
Hocam yanlış bilgi verenlere zaten modaretörler ceza puanı veriyorlar,bazı kullanıcıların troll konular açması ve siyasi,ideolojik,felsefi tartışmaların hat safaya çıkması genel kaliteye biraz etki ediyor Technopat yetkililerinin bu durumlara yakında el atması forum için çok iyi olur.

Bir şey düşünmüyorum. Saygı duymuyorsan umursamazsın.
Vesselam!
1650758100261.png

Yeni konular

Geri
Yukarı