İlginç BTS hayranları

Arkadaşlar dediğinizden hiçbir şey anlamadım. Bts'de ne ola ki? Bts army diye bir şey gördüm. Bunlar bir örgüt veya tarikat mı? Şaka yapıyorum sanacaksınız ama cidden bilmiyorum. Yani sizler açıklamadan önce öğrenmem benim için iyi mi olacak yoksa kötü mü onu dabilmek isterim. Kötüyse açıklamayın. Ödcfc'de geçirdiğim şoku bir daha geçiremem.
Ödcfc'yi önceden random sanıyordum. Ama sonrasında bir ödcfc kız ordusu ile kavgaya girdikten sonra ne olduğunu öğrendim. Büyük bir şok geçirdim. Ödcfc'ye random dediğim için beni linçlemişlerdi.

Örgüt gibiler. Yani bunlar gidiyor Bts'i sevmeyen kanalları toplu rapor atarak banlatıyor vs. vs. Sözde bts fanlarına army deniyor hocam. Genelde army olan tayfa toxic ve Bts'e tapan 8-10 yaşında kişiler oluyor. İşin tuhafı kendilerini 17 yaşında falan tanıtıyorlar.

Arkadaşlar dediğinizden hiçbir şey anlamadım. BTS'de ne ola ki? BTS Army diye bir şey gördüm. Bunlar bir örgüt veya tarikat mı? Şaka yapıyorum sanacaksınız ama cidden bilmiyorum. Yani sizler açıklamadan önce öğrenmem benim için iyi mi olacak yoksa kötü mü onu dabilmek isterim. Kötüyse açıklamayın. ÖDCFC'de geçirdiğim şoku bir daha geçiremem.
ÖDCFC'yi önceden random sanıyordum. Ama sonrasında bir ÖDCFC kız ordusu ile kavgaya girdikten sonra ne olduğunu öğrendim. Büyük bir şok geçirdim. ÖDCFC'ye random dediğim için beni linçlemişlerdi.

Özürlüleri bulup(doğuştan olanlar değil kendi isteğiyle olanlar) bir toplulukta birleştiriyorlar.

Örgüt gibiler. Yani bunlar gidiyor Bts'i sevmeyen kanalları toplu rapor atarak banlatıyor vs. vs. Sözde bts fanlarına army deniyor hocam.
Onlar banlattıklarını sansın.

Genellikle bu fanlar 8-13 yaş arası kişiler oluyor.
Aileleri veriyor ellerine telefon ondan sonra diridirini tasavasini ben çekiyorum çoğu;
Keşke Türk olacağıma Kore'li olsaydım.
Tarzı tipte kişiler.

Örgüt gibiler. Yani bunlar gidiyor Bts'i sevmeyen kanalları toplu rapor atarak banlatıyor vs. vs. Sözde bts fanlarına army deniyor hocam. Genelde army olan tayfa toxic ve Bts'e tapan 8-10 yaşında kişiler oluyor. İşin tuhafı kendilerini 17 yaşında falan tanıtıyorlar.
Özürlüleri bulup(doğuştan olanlar değil kendi isteğiyle olanlar) bir toplulukta birleştiriyorlar.

Onlar banlattıklarını sansın.
Hocam bilmesem daha iyi gibi sanırsam.

Genellikle bu fanlar 8-13 yaş arası kişiler oluyor.
Aileleri veriyor ellerine telefon ondan sonra diridirini tasavasini ben çekiyorum çoğu;
Keşke Türk olacağıma Kore'li olsaydım.
Tarzı tipte kişiler.
S-sen c-ciddi mi-misin? Türk olmaktan bile mi vazgeçiyorlar. Anam bir şok daha geldi.

15 yaşındaki ergen Türk kızları işte. Takıntılı bir şekilde Koreli erkek hayranı çoğu. Kısaca bunlardan ne bu ülkeye ne bu dünyaya fayda gelmez. Solucan bile toprağı havalandırıyor ama onların bir faydası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı