Sınıftaki sessiz kızla tanışma

arda211

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar malum okullar açıldı ve bende 9. sınıfa geçtim sınıfta herkes kaynasti zaten çoğu kişi birbirini tanıyordu neyse bir kiz var çok güzel orta sıralarda oturuyor hemen sağ tarafımda kiz ne teneffüste ne derste hiç kimseyle konuşmuyor çekingen utangaç biri belli. Biriyle konu açmaya utanıyor kiz 2 gündür böyle bende hem kızla tanışmak hem de kızdan etkilendiğim için tanışmak istiyorum ne yapmalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
En başta ne olursa olsun yapmacık olma, dürüst ol bir insanı kazanmak için bile olsun yalan söyleyip özgüvenli olmaya çalışma. Ve yanlış anlaşılmaktan kaçın çünkü geri telafisini edeceğim derken bile işi daha da kötüleştirebilirsin.

Evet arkadaşlar malum okullar açıldı ve bende 9. sınıfa geçtim sınıfta herkes kaynasti zaten çoğu kişi birbirini tanıyordu neyse bir kiz var çok güzel orta sıralarda oturuyor hemen sağ tarafımda kiz ne teneffüste ne derste hiç kimseyle konuşmuyor çekingen utangaç biri belli. Biriyle konu açmaya utanıyor kiz 2 gündür böyle bende hem kızla tanışmak hem de kızdan etkilendiğim için tanışmak istiyorum ne yapmalıyım sizce?
Anime izle eğer istiyorsan önerebilirim. Bu kız net animeci. Git birkaç tane anime izle en az 3 saat garantili sohbet. İyi forumlar.

Gerçekten bu kız büyük ihtimalle animeci birkaç anime dizisi izle sizi 1-2 gün götürür.
Hocam hic benzemiyor telefonunda bakmıyor teneffüste öyle boş boş alemi izliyor

Teneffüste arkadaşlarının gazabına uğramamak için sınıfta tek o varken git yanına naber v.b de tanış.
Hocam sınıf hic boş olmuyo ki :D

Geri
Yukarı